...

Finansavimas pramogų, žaidimų užsakymų platformai

Žinių bazė

2020.12.29

Rinkoje yra daugybė žaidimų, būdų kaip praleisti linksmai laiką. Galima juos rūšiuoti pagal amžių, žmonių skaičių kurie nori dalyvauti. Yra noras susidėlioti Funny KIT iš to, ką turime rinkoje, tik vienoje vietoje, kad žmonės galėtų savaitgaliui užsisakyti ir gauti į namus ar pasinaudoti virtualiai paslauga, tarkime, vedantysis būtų.
Esmė viena platforma ir įvairiausi kit’ai/rinkiniai. Tam reikia užkurti svetainę ir, žinoma, finansavimo. Kaip galima jį gauti ir kokie reikalavimai? Ar yra ribos kiek galima pasiskolinti?

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Giedrius Čiurinskas

Generalinis direktorius / „Colemont“

Premium

Publikavimo data: 2021-03-24 10:21

Verslo idėjas per paskolas finansuoja tik vienintelė institucija – valstybė. Tad siūlau kreiptis į „Invegos“ partnerius – Lietuvos centrinę kredito...

Publikavimo data: 2021-03-24 10:21

Verslo idėjas per paskolas finansuoja tik vienintelė institucija – valstybė. Tad siūlau kreiptis į „Invegos“ partnerius – Lietuvos centrinę kredito uniją, kuri koordinuoja „Invegos“ remiamas verslumo skatinimo paskolas: https://lku.lt/privatiems/finansavimas/kreditas-verslo-pradziai/ Kredituotojo akimis žiūrint jūsų įmonei reikia ne paskolos, bet investicinio kapitalo (kad ir nedidelio), nes jūsų įmonė realiai neveikia, jos net nėra, kad jai galėtų būti suteikta verslo paskola, o ir užstatyti nėra ko. Paskolos galbūt jums reikia kaip fiziniam asmeniui, kuris planuoja paskolą panaudoti verslo steigimui, tačiau, kaip ir minėjau, tai nėra tipinė paskirtis, tad šiuo atveju jums padėti gali tik valstybinės institucijos. Jei svarstytumėte opciją skolintis iš komercinių kredituotojų kaip fizinis asmuo, tuomet turiu atkreipti jūsų dėmesį, kad tai rizikinga, nes paskolą tikrai teks atiduoti, o ar pasiseks verslo sumanymas garantijos nėra. Trečia opcija – susirasti verslo partnerį arba verslo angelą, kuris investuotų į jūsų verslo idėją mainais už dalį įmonėje ar kitokį atlygį.

Ekspertai

Giedrius Čiurinskas

Giedrius Čiurinskas

Generalinis direktorius / „Colemont“

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.