...

Ar galima gauti paskolą jau veikiančiam UAB pirkti?

Žinių bazė

2019.03.04

Planuojame pirkti jau esamą UAB. Veikla nelabai sekasi, tačiau aš su kitu partneriu matome aiškią perspektyvą ir kaip jį išsukti bei išplėtoti. Ar įmanoma gauti tam paskolą?

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Linas Armalys

Vadovas / „Noviti finance”

Publikavimo data: 2019-03-04 10:50

Jeigu Jūs jau turite įmonę, kuri yra pajėgi gauti paskolą (atitinka tam būtinus kriterijus), tuomet taip, Jūs gausite verslo paskolą,...

Publikavimo data: 2019-03-04 10:50

Jeigu Jūs jau turite įmonę, kuri yra pajėgi gauti paskolą (atitinka tam būtinus kriterijus), tuomet taip, Jūs gausite verslo paskolą, kurią galėsite panaudoti veiklos plėtrai, o taip pat ir kitos bendrovės įsigijimui. Tradiciniai kredituotojai to greičiausiai neleis daryti (nebent pavyktų labai argumentuotai įtikinti), tačiau alternatyvūs finansuotojai bus lankstesni ir tam neprieštaraus. Tačiau jeigu skolintis ketinate kaip fiziniai asmenys ir įmonę pirksite savo vardu (ne per savo turimą verslą), tuomet situacija keblesnė – niekas neteikia specializuotų paskolų verslo įsigijimui. Po verslo steigimo lengvatinėmis paskolomis ar subsidijomis tai taip pat „nepalenda“. Tokiu atveju Jums tektų skolintis imant vartojamąsias paskolas arba imant paskolą su nekilnojamojo turto užstatu. Šioje situacijoje vertėtų pasitelkti kūrybingumą – siūlyčiau ieškoti netradicinių sprendimų, nes tradicinių sprendimų, tiesiogiai orientuotų į jūsų poreikį, nėra. Galbūt dabartinis įmonės savininkas yra pasiruošęs parduoti įmonę Jums išsimokėtinai, įkeičiant jo naudai įmonės turimą turtą ar pan. Taip jis suvaldytų riziką, jeigu Jūs vėluosite ar nebegalėsite atsiskaityti, o Jūs per pusmetį ar metus įsigytumėte norimą bendrovę.

Ekspertai

Linas Armalys

Linas Armalys

Vadovas / „Noviti finance”

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.