...

Ar galima gauti ES paramą automobilių nuomos verslui pradėti?

Žinių bazė

2017.01.23

Norėčiau pradėti automobilių nuomos verslą. Ar galima būtų gauti ES paramą verslo pradžiai? Kas gali gauti paramą ir per kiek laiko reikia ją grąžint?

Temos: , , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Ausma Bartkutė

Projektų valdymo skyriaus vadovė / UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ („Invega“)

Publikavimo data: 2017-01-23 14:07

Automobilio įsigijimas tiesioginei verslo veiklai vykdyti yra galim finansuoti sritis. Dėl finansavimo tokio verslo pradžia galima būtų kreiptis ir pasinaudoti...

Publikavimo data: 2017-01-23 14:07

Automobilio įsigijimas tiesioginei verslo veiklai vykdyti yra galim finansuoti sritis. Dėl finansavimo tokio verslo pradžia galima būtų kreiptis ir pasinaudoti lengvatine paskola iki 25 000 Eur iš „Verslumo skatinimo fondo 2014-2020“. Pagal šią priemonę gali kreiptis:

1) labai mažos, mažos įmonės, fiziniai asmenys, dirbantys pagal verslo liudijimą arba užsiimantys individualia veikla, kurie atitinka SVV subjekto statusą pagal SVV įstatymą;
2) ketinantys pradėti verslą ir (arba) veikiantys iki 1 metų (skaičiuojama nuo įmonės įregistravimo datos iki prašymo suteikti paskolą pateikimo datos);
3) pageidaujantys paskolos iki 25 000 Eur;
4) paskolų gavėjai savo veiklą ar dalį jos turi vykdyti Lietuvoje arba Europos Sąjungos valstybėse narėse.

Šią finansinę priemonę administruoja Invega kartu su kredito unijų konsorciumu. Norint pasinaudoti finansavimu verslo pradžiai, reikėtų užpildyti verslo planą ir jį pateikti artimiausiai priemonėje dalyvaujančiai kredito unijai.

Kredito unijos teikia nemokamas konsultacijas verslo pradžios klausimais. Po konsultacijos, kredito unijai ir projekto vykdytojui susitarus dėl finansavimo ir paskolos grąžinimo termino, kredito unija įvertins galimybes grąžinti paskolą ir pasiskaičiuos, ar užteks užstato. Jei užstato neužteks, kredito unija galės kreiptis į „Invega“ individualios garantijos suteikiamai paskolai. Maksimalus paskolos terminas – 10 metų.

Daugiau informacijos apie priemonę ir finansavimo sąlygas galima rasti čia.

Ekspertai

Ausma Bartkutė

Ausma Bartkutė

Projektų valdymo skyriaus vadovė / UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ („Invega“)

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.