...

Ar gali gauti finansavimą atskiro menininko projektas?

Žinių bazė

2013.04.16

Įrašinėsime vizualinę audio knygą, tačiau nėra nei įkurtos įmonės, nei kokios nors organizacijos, kuriai priklausome. Kaip būtų galima gauti finansavimą atskiram menininkui? Tai pat ar įmanoma gauti finansavimą įrangai?
P.S. Ši garso knyga skirta pardavimui, bus platinama per leidyklą, tad tai nebus tik įrašas, skirtas platinti internetu.

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Viktorija Vaitkevičienė

Direktorė / Koinvesticinis fondas

Publikavimo data: 2013-04-16 11:40

Paskolą ir garantiją pagal „Invegos“ administruojamas priemones gali gauti ir fizinis asmuo, kuris yra verslininkas, t. y. asmuo, kuris įstatymų...

Publikavimo data: 2013-04-16 11:40

Paskolą ir garantiją pagal „Invegos“ administruojamas priemones gali gauti ir fizinis asmuo, kuris yra verslininkas, t. y. asmuo, kuris įstatymų nustatyta tvarka verčiasi ūkine komercine veikla (įskaitant tą, kuria verčiamasi turint verslo liudijimą).

Fizinis asmuo, norėdamas pasinaudoti valstybės remiamais finansiniais instrumentais (pavyzdžiui, gauti lengvatinę paskolą įrangai įsigyti), prieš kreipdamasis į atitinkamą kredito įstaigą (banką ar kredito uniją) arba išperkamosios nuomos bendrovę, turėtų būti įregistravęs individualiąją veiklą arba turėti verslo liudijimą.
 
Informaciją apie galimybes pradėti ar plėsti verslą, smulkiajam ir vidutiniam verslui siūlomas priemones (lengvatines paskolas, garantijas, dalinį palūkanų kompensavimą) taip pat galite rasti www.invega.lt.

Dėl lengvatinių paskolų iš Verslumo skatinimo fondo (VSF) gali kreiptis visi fiziniai asmenys, siekiantys pradėti ar jau plėtojantys verslą (įmonės iki vienų metų).

Gavusieji VSF paskolą taip pat gali pasinaudoti daliniu palūkanų kompensavimu. Šioms VSF paskoloms kompensuojama 95 proc. sumokėtų palūkanų.

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.