...

Ar gali fizinis asmuo gauti ES paramą viešbučiui prie jūros pastatyti?

Žinių bazė

2014.04.02

Pagimdžius vaiką, atkreipiau dėmesį, kad Lietuvos pajūryje trūksta viešbučių skirtų šeimoms su mažais vaikais. Kaip manote, ar būtų įmanoma gauti ES parama tokiam viešbutukui pastatyti? Pradinio kapitalo neturiu.

Temos: , , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Inga Beiliūnienė

Priemonių valdymo skyriaus vadovė / UAB „Investicijų ir verslo garantijos“

Publikavimo data: 2014-04-02 09:42

Finansavimas  verslui  pagal  UAB  „Investicijų  ir  verslo  garantijos“  („Invega“)  administruojamas priemones skiriamas tiek fiziniams, tiek juridiniams asmenims, nes priemonės skirtos...

Publikavimo data: 2014-04-02 09:42

Finansavimas  verslui  pagal  UAB  „Investicijų  ir  verslo  garantijos“  („Invega“)  administruojamas priemones skiriamas tiek fiziniams, tiek juridiniams asmenims, nes priemonės skirtos smulkiajam ir vidutiniam verslui pradėti ar plėsti. Priemonės finansuojamos ES paramos lėšomis. Deja,  nepaisant  sudarytų  lengvatinių  sąlygų  paskolai  gauti  ir  papildomų  subsidijų,  pradžioje reikalingas minimalus nuosavas įnašas į būsimą verslą. Pradedantiesiems verslininkams ir įmonėms iki vienų metų minimali nuosavos dalies suma yra 10 proc., o kitoms įmonėms – 20 proc. Vienos  palankiausių  sąlygų  verslo  pradžiai  sudarytos  pagal  verslumo  skatinimo  priemonę.  Tai paskolos  iki  86  000  Lt,  skirtos  tiek  apyvartai,  tiek  investicijoms  į  įrangą. 

Dėl  šių  paskolų  iš Verslumo  skatinimo  fondo  (VSF)  gali  kreiptis  visi  fiziniai  asmenys,  siekiantys  pradėti  ar  jau plėtojantys pradėtą verslą (įmonės iki vienų metų). Gavusieji VSF paskolą gali ne tik pasinaudoti „Invegos“  garantija,  susigrąžinti  95  proc.  sumokėtų  palūkanų,  bet  ir  gauti  kompensaciją  už darbuotojų užmokesčio dalį. Susigrąžintas lėšas galima toliau investuoti į įmonės plėtrą. Dėl  VSF  paskolų galima  kreiptis į  Lietuvos centrinę  kredito  uniją  arba artimiausią  kredito  uniją, taip pat skambinti nemokamu tel. 8 800 11 211. Daugiau informacijos rasite http://lku.lt/projektas-verslumo-skatinimas/

Ekspertai

Inga Beiliūnienė

Inga Beiliūnienė

Priemonių valdymo skyriaus vadovė / UAB „Investicijų ir verslo garantijos“

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.