...

Ar banko paskola skaičiuojama kaip išlaidos?

Žinių bazė

2012.02.10

Norėčiau dirbti pagal individualia veiklą , paimta paskola būstui , ar bus skaičiuojama atiduodant paskolą prie išlaidu ar prie pajamų.

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Algis Teišerskis

Partneris / Mokesčiai praktikams

Publikavimo data: 2012-02-10 20:58

Banko paskola bei palūkanos, šiuo atveju negali būti skaičiuojamos kaip išlaidos. Kadangi dirbant išsėmus individualios veiklą pagal pažymą Jūs vis...

Publikavimo data: 2012-02-10 20:58

Banko paskola bei palūkanos, šiuo atveju negali būti skaičiuojamos kaip išlaidos. Kadangi dirbant išsėmus individualios veiklą pagal pažymą Jūs vis tiek liekate “fizinis asmuo”. O fizinis asmuo pats sau negali nupirkti ar išnuomoti patalpų. Jei naudojate savo patalpas individualiai veiklai, geriausia ką galite padaryti, tai prie išlaidų priskirti dalį komunalinių paslaugų (Mokesčių inspekciją tereikia informuoti kokią dalį savo patalpų išlaidų priskiriate įmonei, pateikiant formą FR0457).

Kas kita jei turėtumėte savo individualią įmonę arba uždarąją akcinę bendrovę (UAB). Perkamo būsto paskolos ir palūkanų negalėtumėte tiesiogiai traukti į minėtų įmonių sąnaudas, tačiau galėtumėte kaip fizinis asmuo išnuomoti įmonei dalį savo patalpų už tam tikrą mokestį ir taip pasidengtumėte dalį būsto paskolos.

Ekspertai

Algis Teišerskis

Algis Teišerskis

Partneris / Mokesčiai praktikams

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.