...

Esamo verslo plėtra ir finansavimas

Žinių bazė

2013.10.21

Turime vidutinio dydžio gamybos įmonę-ūkį. Esame investave daug pinigų į technologijas ir t.t. Apie 80% apyvartos sudaro didmeninė prekyba. Norime didinti mažmeninę prekybą. Galvojame apie kelių parduotuvių atidaryma. Bet norėtume rasti verslo partnerius- investuotojus. Kaip elgtis?

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Arvydas Strumskis

Vadovaujantysis partneris / „Verslo angelų fondas I“

Premium

Publikavimo data: 2013-10-21 14:50

Manau, kad verta pasikalbėti su eile investuotojų, kurie investuoja Lietuvoje. Yra keli investiciniai Fondai, Verslo Angelų tinklas ir t.t. Pakalbėkit...

Publikavimo data: 2013-10-21 14:50

Manau, kad verta pasikalbėti su eile investuotojų, kurie investuoja Lietuvoje. Yra keli investiciniai Fondai, Verslo Angelų tinklas ir t.t. Pakalbėkit su vyresniais verslininkais, ir jie dažniausiai nukreipia. Pokalbis nereiškia, kad darote sandorį. Tiesiog susirinkit informaciją apie galimus investuotojus. Beje, Verslo Angelų Fondas I tinklapyje galima atsisiūsti labai neblogą leidinį skirtą jauniem verslininkam ieškantiem investuotojų. Fondas jį paruošė kartu su Europos Verslo Angelų tinklu, ir leidinys tikrai idomus, beto nemokamai.

Ekspertai

Arvydas Strumskis

Arvydas Strumskis

Vadovaujantysis partneris / „Verslo angelų fondas I“

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.