...

Reikalavimai vizažistės darbui

Žinių bazė

2016.07.06

Kokie reikalavimai tiek įmonei, tiek visažistei, kuri vestų įmonėje vizažo kursus kitoms merginoms porą kartų per mėnesį? Ar tokiu atveju būtina su vizažiste sudaryti darbo sutartį, ar tiesiog užtektų verslo liudijimo ir atlikėjo sutarties?

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Lina Kalinauskaitė

Projektų vadovė / VšĮ Versli Lietuva

Publikavimo data: 2016-07-06 13:52

Specialūs reikalavimai vizažo paslaugų teikimui nėra taikomi. Jei šie kursai būtų kvalifikacijos kėlimo mokymai, kurių rezultate būtų išduodamas specialus sertifikatas,...

Publikavimo data: 2016-07-06 13:52

Specialūs reikalavimai vizažo paslaugų teikimui nėra taikomi. Jei šie kursai būtų kvalifikacijos kėlimo mokymai, kurių rezultate būtų išduodamas specialus sertifikatas, patvirtinantis įgytą kvalifikaciją, tokiu atveju vizažo specialistė turėtų akredituoti savo mokymo programa Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijoje. Vizažo specialistei reikėtų gauti profesinio ugdymo licenciją iš Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos. Kad gautumėte licenciją, Jūs turite pateikti prašymą bei gauti įgaliotos įstaigos, kuri tikrina mokymo programas pagal savo kompetenciją, mokymo sąlygų atitikimą reikalavimams ekspertizę, kad Jūsų programa yra tinkamos kokybės. Įstaigą Jums turi priskirti Švietimo ir mokslo ministerija. Gavus licenciją galėsite išduoti sertifikatus, kurie turės savo serijos numerį ir teisinį pagrindą kvalifikacijos kėlimui.

Šias paslaugas vizažo specialistė gali teikti turėdama verslo liudijimą. Suteikusi paslaugą, specialistė išrašo sąskaitą įmonei arba individualiems asmenims, kurie sumoka už suteiktas mokymo paslaugas

Ekspertai

Lina Kalinauskaitė

Lina Kalinauskaitė

Projektų vadovė / VšĮ Versli Lietuva

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.