...

Nepagarbus vadovo elgesys darbe

Žinių bazė

2019.05.06

Sveiki, darbe vadovas labai nepagarbiai elgiasi su darbuotojais, įskaitant ir mane. Ar galima įrašyti jo bendravimą, taip įrodant netinkamą elgesį?

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Martynas Bieliūnas

Vykdantysis partneris / „Privacy Partners“

Premium

Publikavimo data: 2019-11-13 01:04

Jei siekiate apginti savo pažeistas teises ar užfiksuoti daromą nusikaltimą, galbūt tai ir nebus teisės į privatų gyvenimą pažeidimas. Taip...

Publikavimo data: 2019-11-13 01:04

Jei siekiate apginti savo pažeistas teises ar užfiksuoti daromą nusikaltimą, galbūt tai ir nebus teisės į privatų gyvenimą pažeidimas. Taip pat atskirkime informacijos įrašymą ir platinimą: vienokia situacija bus, jei užfiksuojamas kitas konflikto dalyvis, keliantis tiesioginę grėsmę, ir įrašas perduodamas teisėsaugai. Visai kita situacija, jei, pavyzdžiui, darbinio ginčo įrašas paskelbiamas socialiniuose tinkluose, neturint jame dalyvaujančio asmens sutikimo. Atkreipkime dėmesį į žodį „galbūt“: tai, ką jūs vertinate kaip savo teisių pažeidimą, kitai pusei atrodo visiškai priešingai – kaip jo ar jos konstitucinės teisės į privatumą bei Bendrojo duomenų apsaugos reglamento (BDAR) pažeidimas. Juolab, jei vyksta konfliktas, vargiai tikėtina, kad abi pusės adekvačiai vertina situaciją. Todėl, prieš atliekant tokius veiksmus, geriausia aptarti klausimą su profesionaliais teisininkais: tai ne tik BDAR, bet ir daugybės kitų teisinių normų taikymo klausimas.

Ekspertai

Martynas Bieliūnas

Martynas Bieliūnas

Vykdantysis partneris / „Privacy Partners“

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.