...

Mokesčiai individualios veiklos turėtojui samdant kitą individualios veiklos turėtoją

Žinių bazė

2016.06.21

Vykdau individualią vertimo veiklą. Norėčiau dalį užsakymų perleisti kitam individualios veiklos turėtojui. Ar tokiu atveju turėčiau mokėti mokesčius ir pats ar tik mano samdomas asmuo?

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Kristina Makaveckaitė

Mokesčių konsultantė / KM Consulting

Publikavimo data: 2016-06-21 20:02

Iš visos klausime pateiktos informacijos neįmanoma nustatyti, kokiu pagrindu vyktų Jūsų, individualią vertimo veiklą vykdančio asmens, su kitu, taip pat...

Publikavimo data: 2016-06-21 20:02

Iš visos klausime pateiktos informacijos neįmanoma nustatyti, kokiu pagrindu vyktų Jūsų, individualią vertimo veiklą vykdančio asmens, su kitu, taip pat individualią veiklą vykdančiuoju, bendradarbiavimas – ar pagal darbo sutartį (jeigu yra aiškūs darbo santykių požymiai tarp Jūsų ir kito asmens) ar pagal civilinę paslaugų pirkimo – pardavimo sutartį.

Jeigu sudarytumėte darbo sutartį, darbdavio mokesčius už darbuotoją mokėtumėte Jūs, tuo tarpu jeigu tik pirktumėte paslaugas iš individualią veiklą pagal pažymą vykdančio asmens, mokestinės prievolės kiltų tokių paslaugų pardavėjui.

Ekspertai

Kristina Makaveckaitė

Kristina Makaveckaitė

Mokesčių konsultantė / KM Consulting

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.