...

Verslo pradžios finansavimas

Žinių bazė

2018.08.10

Planuoju pradėti sūrio verslą. Kilo klausimas, kokie galėtų būti finansavimo šaltiniai asmeniui iki 29 metų?

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Linas Armalys

Vadovas / „Noviti finance”

Publikavimo data: 2018-08-10 14:02

Siūlau pasitarti su VšĮ „Versli Lietuva“ konsultantais dėl galimybės pasinaudoti valstybės remiamomis finansavimo programomis. Šiai dienai valstybės remiamų finansavimo šaltinių...

Publikavimo data: 2018-08-10 14:02

Siūlau pasitarti su VšĮ „Versli Lietuva“ konsultantais dėl galimybės pasinaudoti valstybės remiamomis finansavimo programomis. Šiai dienai valstybės remiamų finansavimo šaltinių yra net keletas: „Invegos“ garantuojamos lengvatinės paskolos, Darbo biržos darbo vietos susikūrimo programa, darbo vietos sukūrimo kaimo vietovėse skatinimo programa ir pan.
„Invegos“ garantuojamas paskolas aktyviai teikia kredito unijos, kurios Jums padėtų paruošti prašymą paskolai gauti ir pagelbėti rengiant verslo planą. Jeigu šios programos Jūsų verslui negali būti pritaikytos, galite bandyti sudominti savo verslo idėja vadinamuosius verslo angelus – į ankstyvą verslo stadiją pasirengusius investuoti verslininkus. Verslo angelo įsitraukimas į Jūsų verslą gali būti naudingas ir dėl jo turimų verslo vystymo žinių bei turimų ryšių. Verslo angelus vienijančių fondų Lietuvoje yra net keletas. Jūs taip pat galite bandyti savo verslo startą ir augimą finansuoti pasinaudoję keliais išvardintais būdais.

Ekspertai

Linas Armalys

Linas Armalys

Vadovas / „Noviti finance”

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.