...

Vaikų žaidimų kambarys mažame miestelyje.

Žinių bazė

2017.04.24

Turiu seną idėją įrengti vaikų žaidimų kambarį. Miestas nedidelis, gal 3000 gyventojų, bet nieko panašaus čia nėra, tad galvoju, kad atsirastų noinčių naudotis paslaugomis. Nuo ko reikėtų pradėti? Ar būtų įmanoma kokia paskola tokiam verslui? Ar vertėtų pasirašyti verslo planą?

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Linas Armalys

Vadovas / „Noviti finance”

Publikavimo data: 2017-04-24 12:11

Pirmas dalykas, kurį vertėtų atlikti, tai pasitikrinti savo verslo idėją. Internete galima rasti išties nemažai informacijos apie tai, kaip įvertinti...

Publikavimo data: 2017-04-24 12:11

Pirmas dalykas, kurį vertėtų atlikti, tai pasitikrinti savo verslo idėją. Internete galima rasti išties nemažai informacijos apie tai, kaip įvertinti verslo idėjos potencialą. Taip pat yra prieinama daug statistinių duomenų, kurie leidžia pamatyti, kiek potencialių klientų egzistuoja Jūsų apsibrėžtoje rinkoje ar verslo teritorijoje. Taigi patikimiausias idėjos vertinimo būdas –  ryšys su Jūsų potencialiais klientais.

Reikia sužinoti, ką Jūsų potencialūs klientai galvoja apie Jūsų paslaugą? Ar jie naudosis šia paslauga? Kiek Jūsų miestelyje yra potencialių klientų? Kiek jie pasiruošę mokėti už šią paslaugą? ir t.t. Šie ir kiti klausimai leistų Jums suprasti, ar egzistuoja poreikis, kurį Jūs norite patenkinti. 

Jei surinkta informacija leidžia manyti, kad ši paslauga reikalinga miestelio gyventojams, tuomet verta pereiti prie išsamesnių skaičiavimų ir verslo plano rengimo. Tokio tipo verslo finansavimui būtų galima pasitelkti keletą finansavimo šaltinių – „Savarankiško užimtumo rėmimo“ subsidija verslui, INVEGA siūlomą priemonę „Verslumo skatinimas“, o jau startavus spartesnio augimo finansavimui galima kreiptis į alternatyvius verslo finansuotojus.

Ekspertai

Linas Armalys

Linas Armalys

Vadovas / „Noviti finance”

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.