...

Turime pastatą netoli Šiaulių miesto. Ar įmanoma gauti ES paramą rekonstrukcijai į svečių namus?

Žinių bazė

2017.01.26

Pastatas labai geroje vietoje, tik 10 km. iki miesto, priklauso 1.5 ha žemės, visos komunikacijos. Norime rekonstruoti į svečių namus su pirčių kompleksu, konferencijų sale.

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Ausma Bartkutė

Projektų valdymo skyriaus vadovė / UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ („Invega“)

Publikavimo data: 2017-01-26 17:20

Dėl finansavimo tokio verslo pradžia reikiamai įrangai įsigyti ir pritaikyti komercinei apgyvendinimo veiklai vykdyti galima būtų kreiptis ir pasinaudoti lengvatine...

Publikavimo data: 2017-01-26 17:20

Dėl finansavimo tokio verslo pradžia reikiamai įrangai įsigyti ir pritaikyti komercinei apgyvendinimo veiklai vykdyti galima būtų kreiptis ir pasinaudoti lengvatine paskola iki 25 000 Eur iš „Verslumo skatinimo fondo 2014-2020“. Šią finansinę priemonę, skirtą būtent verslo pradžiai ar iki 1 metų veikiančių įmonių plėtrai, administruoja Invega kartu su kredito unijų konsorciumu. Norint pasinaudoti finansavimu verslo pradžiai, reikėtų užpildyti verslo planą ir jį pateikti artimiausiai priemonėje dalyvaujančiai kredito unijai.

Daugiau informacijos apie priemonę ir finansavimo sąlygas galima rasti čia.

Jei verslo projektui įgyvendinti reikia daugiau lėšų, rekomenduotume pasidomėti „Atviro kreditų fondo 2“ teikiamomis lengvatinėmis paskolomis iki 600 000 Eur. Dėl šių paskolų teikimo Invega sudariusi bendradarbiavimo sutartis su Citadele ir Medicinos banku, dėl finansavimo sąlygų reikėtų kreiptis į pasirinktą kredito įstaigą. Daugiau informacijos apie priemonę galima rasti čia.

Ekspertai

Ausma Bartkutė

Ausma Bartkutė

Projektų valdymo skyriaus vadovė / UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ („Invega“)

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.