...

Paxum, Payoneer internetinės piniginės.

Žinių bazė

2015.08.02

Laba diena atsidariau imonę ir man riekia apmokėti paslaugas per Paxum arbe Payoneer mokejimų sistemą. Jose invoice neduoda, tiktai įrašą, kad pinigai buvo inešti ir kad pinigai buvo išsiųsti. Kaip man elgtis šioje situacijoje, kad nebūtų nesklandumų su mokesčiais?

Temos: , , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Algis Teišerskis

Partneris / Mokesčiai praktikams

Publikavimo data: 2015-08-02 12:16

Svariausi dokumentai išlaidoms pagrįsti yra sąskaita-faktūra arba PVM sąskaita-faktūra (Invoice), arba čekis. Įprastai tiekėjas išrašo PVM sąskaitą-faktūrą (Invoice) pirkėjui, nepriklausomai...

Publikavimo data: 2015-08-02 12:16

Svariausi dokumentai išlaidoms pagrįsti yra sąskaita-faktūra arba PVM sąskaita-faktūra (Invoice), arba čekis. Įprastai tiekėjas išrašo PVM sąskaitą-faktūrą (Invoice) pirkėjui, nepriklausomai nuo to ar pastarasis atsiskaito grynaisiais, banko pavedimu, ar per mokėjimo tarpinininkus. Visuomet rekomenduotina iš tiekėjo gauti sąskaitą faktūrą (Invoice), kuri ir būtų išlaidas pagrindžiantis dokumentas. Tačiau jei sąskaitą gauti sudėtinga, gali užtekti ir kitos tiekėjo ar tarpininko pateiktos informacijos: operacijos turinys (už ką mokama?), tiekėjo duomenys, pirkėjo duomenys. Informacijos tik apie pinigų įplaukas ir išlaidas nepakaks pagrįsti išlaidoms.

Ekspertai

Algis Teišerskis

Algis Teišerskis

Partneris / Mokesčiai praktikams

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.