...

Paskola žemės ūkiui pradėti

Žinių bazė

2017.08.31

Norėjau paklausti ar galima gauti ir kur gauti paskolą žemės sklypui (ūkio veiklos paskirtis), pirkimui ir ūkininkavimo išlaidoms (pvz.: sodinukams, laistymo įrangai ar pan.). Bankai siūlo imti vartojimo kreditą, tačiau jų palūkanos didelės ar yra būdas gauti paskolą? Ar įmanoma gauti tik kažkokią paramą jau turint žemės, kad pradėt ūkininkauti. Jeigu taip, koks minimalus žemės plotas yra reikalingas, kad gauti paramą/paskolą?

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Linas Armalys

Vadovas / „Noviti finance”

Publikavimo data: 2017-08-31 13:04

Žemės ūkio sektorius turi pakankamai daug skirtingų finansavimo programų. Siūlau Jums pasidomėti Nacionalinės mokėjimų agentūra prie Žemės ūkio ministerijos administruojamomis...

Publikavimo data: 2017-08-31 13:04

Žemės ūkio sektorius turi pakankamai daug skirtingų finansavimo programų. Siūlau Jums pasidomėti Nacionalinės mokėjimų agentūra prie Žemės ūkio ministerijos administruojamomis finansavimo programomis: https://www.nma.lt/index.php/parama/12?tab=1
Taip pat, verta pasikonsultuoti su VšĮ Versli Lietuva. Jie patars verslo plano sudarymo klausimais, kitais svarbiais organizaciniais klausimais.

Ekspertai

Linas Armalys

Linas Armalys

Vadovas / „Noviti finance”

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.