...

Paskola su INVEGOS garantija juridiniam asmeniui

Žinių bazė

2018.02.07

Ar pildant dokumentus kredito unijai dėl paskolos gavimo su Invegos garantija ir nusimatant veiklos formą – mažąją bendriją, jau būtina ją būti įregistravus? Ar galima pradėti tvarkytis dokumentus, t.y. pateikti paraišką, o tik gavus sutikimą ją įregistruoti ir tuomet gauti sutartą paskolą?

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Inga Beiliūnienė

Priemonių valdymo skyriaus vadovė / UAB „Investicijų ir verslo garantijos“

Publikavimo data: 2018-02-07 20:47

Iki paraiškos ir visų dokumentų pateikimo jūs galite kredito unijoje gauti nemokamų konsultacijų ir susitarti dėl paskolos sąlygų, apsispręsti dėl...

Publikavimo data: 2018-02-07 20:47

Iki paraiškos ir visų dokumentų pateikimo jūs galite kredito unijoje gauti nemokamų konsultacijų ir susitarti dėl paskolos sąlygų, apsispręsti dėl juridinės formos pasirinkimo. Paraiškos kredito unijai dėl lengvatinės paskolos „Verslumo skatinimo fondo 2014-2020, finansuojamo iš Europos socialinio fondo“ pateikimo dieną jūsų konkrečiu atveju jūs jau turite būti įregistravęs mažąją bendriją.

Ekspertai

Inga Beiliūnienė

Inga Beiliūnienė

Priemonių valdymo skyriaus vadovė / UAB „Investicijų ir verslo garantijos“

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.