...

Paskola pobūvių salei Palangoje.

Žinių bazė

2016.01.08

Sveiki, netoli Palangos turime 70 a. žemės ūkio paskirties sklypą be komunikacijų. Ten mes norėtume padaryti pobuvių salę. Esame jauna šeima iki 30m. Vyras bedarbis, žmonos atlyginimas minimumas ir plius vienas vaikas. Ar įmanoma gauti paskolą?

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Erika Viltrakienė

Kaimo plėtros ir žuvininkystės programų departamento direktorė / Nacionalinė mokėjimo agentūra

Publikavimo data: 2016-01-08 00:07

Projektas būtų remiamas tik tokiu atveju, jeigu jis įgyvendinamas kaimo vietovėje, nes Nacionalinė mokėjimo agentūra (NMA) remia alternatyvias žemės ūkiui...

Publikavimo data: 2016-01-08 00:07

Projektas būtų remiamas tik tokiu atveju, jeigu jis įgyvendinamas kaimo vietovėje, nes Nacionalinė mokėjimo agentūra (NMA) remia alternatyvias žemės ūkiui verslo iniciatyvas kaimo vietovėse. Taip pat pažymėtina, kad NMA nesuteikia paskolų, o skiria paramą, projektui įgyvendinti. Iš aprašymo galima daryti prielaidą, kad galimas pareiškėjas/a šiuo metu nevykdo ekonominės veiklos.

Paramos nurodytai veiklai būtų galima kreiptis pagal kad Lietuvos kaimo plėtros 2014-2020 m. programos (KPP) priemonės „Ūkio ir verslo plėtra“ veiklos sritį „Parama ekonominės veiklos pradžiai kaimo vietovėse“. 2016 metais paraiškų rinkimas pagal šią veiklą numatytas nuo liepos 4 d. iki  rugpjūčio 31 d. Atkreipiame dėmesį, kad veiklos srities įgyvendinimo taisyklės dar nėra patvirtintos. Galima paminėti, kad KPP nurodyta, kad maksimali parama vienam projektui galės būti 50000 Eur, tačiau įgyvendinimo taisyklėse ši suma gali būti patikslinta. Taip pat būtina paminėti, kad tik patvirtinus įgyvendinimo taisykles galėsime atsakyti, ar pobūvių salės nuoma bus priskiriama prie remiamų veiklų.

Ekspertai

Erika Viltrakienė

Erika Viltrakienė

Kaimo plėtros ir žuvininkystės programų departamento direktorė / Nacionalinė mokėjimo agentūra

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.