...

Parama šiltnamių statybai ir įrangai įsigyti

Žinių bazė

2016.11.08

Persikėlėme gyventi į kaimą, kuriame yra apie 0,75 ha žemės sklypas (žemės ūkio paskirties). Ar yra kokia galimybė gauti paramą šiltnamių statybai ir įrangai įsigyti? Norime auginti daržoves pardavimui. Nuo ko reikėtų pradėti?

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Erika Viltrakienė

Kaimo plėtros ir žuvininkystės programų departamento direktorė / Nacionalinė mokėjimo agentūra

Publikavimo data: 2016-11-08 20:28

Daržovių auginimui gali būti teikiama parama pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos priemones „Ūkio ir verslo plėtra“ veiklos sritis...

Publikavimo data: 2016-11-08 20:28

Daržovių auginimui gali būti teikiama parama pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos priemones „Ūkio ir verslo plėtra“ veiklos sritis „Parama jaunųjų ūkininkų įsikūrimui“. Pagal šią veiklos sritį šiltnamių statyba ir žemės ūkio įrangos įsigijimas gali būti priskiriami prie tinkamų finansuoti išlaidų.

Pareiškėjų tinkamumo reikalavimai, jų įsipareigojimai, tinkamų investicijų sąrašai, galimas paramos dydis ir kitos sąlygos paramai gauti yra nustatyti Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos priemonės „Ūkio ir verslo plėtra“ veiklos srities „Parama jaunųjų ūkininkų įsikūrimui“ įgyvendinimo taisyklėse, patvirtintose Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministro 2016 m. birželio 6 d. įsakymu Nr. 3D-346, kurias galite rasti ir su jomis su susipažinti Nacionalinės mokėjimo agentūros prie Žemės ūkio ministerijos interneto svetainėje www.nma.lt.

Kilus daugiau klausimų, informacijos galite teirautis bendruoju informacijos teikimo telefonu 8 5 252 6999 arba trumpuoju numeriu 1841, taip pat galite atvykti pas mus adresu Blindžių g. 17,08111 Vilnius.

Ekspertai

Erika Viltrakienė

Erika Viltrakienė

Kaimo plėtros ir žuvininkystės programų departamento direktorė / Nacionalinė mokėjimo agentūra

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.