...

Norėčiau pradėti verslą su automobiliais

Žinių bazė

2018.05.24

Sveiki. Turiu idėją pradėti verslą su automobiliais. Norėčiau importuoti automobilius iš JAV. Pradžiai reikėtų bent jau patalpų, truputį remontui skirtų įrankių bei turėti finansavimą automobilių remontui. Automobiliai, žinoma, būtų po įvairių autoįvykių. Kadangi daug domiuosi tuo, norėčiau tai pradėti, bet iškyla problema – finansavimas. Tai mane stabdo ir neleidžia nieko pradėti. Tad kur man reikėtų kreiptis, ką daryti, kad atsirastų investuotuojų, ir man padėtų?

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Linas Armalys

Vadovas / „Noviti finance”

Publikavimo data: 2018-05-24 12:27

Sudėtinga išsamiai patarti nežinant konkrečios situacijos ir reikalingos investicijų sumos. Siūlyčiau pirmiausia kreiptis į organizaciją „Versli Lietuva“. Galbūt jūs galėsite...

Publikavimo data: 2018-05-24 12:27

Sudėtinga išsamiai patarti nežinant konkrečios situacijos ir reikalingos investicijų sumos. Siūlyčiau pirmiausia kreiptis į organizaciją „Versli Lietuva“. Galbūt jūs galėsite pasinaudoti valstybės remiamomis finansavimo programomis, pavyzdžiui, „Invegos“ vykdomomis programomis, Darbo biržos darbo vietos susikūrimo programa arba darbo vietos sukūrimo kaimo vietovėse skatinimo programa. Jeigu negalite pasinaudoti šiomis programomis, galbūt galima rasti kitokius sprendimus, kurie būtų tinkami Jūsų situacijai.
Taip pat labai svarbu įsivertinti, kokia minimali suma yra reikalinga Jūsų verslui pradėti. Patalpas galite nuomotis. Nuošaliau nuo miesto centro jos turėtų kainuoti mažiau. Įrankius, matyt, jums teks įsigyti. Tačiau galbūt dalį jų galite nuomotis iš kaimyninio serviso (jeigu toks yra šalia Jūsų nuomojamų patalpų).
Dalį pinigų, tikėtina, Jūs galite pasiskolinti kaip fizinis asmuo iš banko kaip vartojamąją paskolą. Kitą dalį, kaip avansą, galbūt galite gauti iš potencialaus savo suremontuoto automobilio pirkėjo. Žinoma, tokiu atveju pirmiausia svarbu surasti pirkėją, kuris norėtų specifinio automobilio iš JAV, ir tik tada jį pirkti bei imtis remonto. Galbūt tai ir nėra labai patogu, tačiau tai padės Jūsų verslui startuoti su mažesnėmis pradinėmis investicijomis.
Pabrėšiu, kad šie siūlymai, nežinant Jūsų konkrečios situacijos, gali būti beverčiai. Visgi vienas patarimas galioja bet kuriuo atveju – ieškokite ne tik standartinių sprendimų, bet pasidomėkite ir alternatyviais, kurie Jums leis, kad ir nedideliais žingsniais, imtis mėgstamos veiklos šiemet, o ne po metų ar dviejų. 

Ekspertai

Linas Armalys

Linas Armalys

Vadovas / „Noviti finance”

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.