...

Kokios galimybės gauti finansavimą kaimo turizmo komplekso ar ekologinės gyvenvietės vystymui?

Žinių bazė

2014.02.02

Turiu 10ha ž.ū.p. sklypą gražioje miškų apsuptoje vietoje Trakų rajone. Sklype suformuota dvi užstatymo zonos. Pradėtos gyvenamojo namo ir pirties statybos, iškastas 24a. tvenkinys.(tvenkinius galima kasti bet kurioje vietoje)
Privažiavimas prie sklypo geras. Tiesa iki asfalto 3km Trakų kryptimi arba 9km Vilniaus kryptimi. Pilnas atstumas iki Trakų 20, iki Vilniaus centro 37 km.
Sklypo vystymui turiu dvi vizijas.
Pirmoji: Sklypą vystyti kaip kaimo turizmo kompleksą. Vienoje dalyje formuoti vieną didesnį pastatą šeimos švenčių renginiams ar konferencijoms. Šio pastato zonoje kasti tvenkinį, statyti pirtį. Likusioje sklypo dalyje kasti dar du didelius tvenkinius, statyti nedidelius namelius poilsiui, išdėstant juos prie tvenkinių. Kaip išskirtinumą norėčiau akcentuoti didelį poilsio privatumą( namelius išdėstant pakankamai dideliais atstumais) ir rekreacinę žvejybą. Tai pat noretusi suformuoti gražų parko landšaftą ir tt.
Antroji: Sklypą vystyti kaip ekologinę gyvenvietę su dideliais sklypais išsaugant didelį privatumą ir formuojant išskirtinį lanšaftą su vandens telkiniais. Pastatai turėtų būti projektuojami vieningai , išlaikant aukštus reikalavimus saikingumui, ekologijai, taupiai energetikai, derėjimui su aplinka.
Iš dalies kaip pavyzdys galėtų būti Latvijos kaimas Amaciems www.amatciems.lv.
Mielai lauksiu Jūsų atsakymo.
.

Temos: , , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Inga Beiliūnienė

Priemonių valdymo skyriaus vadovė / UAB „Investicijų ir verslo garantijos“

Publikavimo data: 2014-02-02 11:51

Dėl finansavimo, visų pirma, Jums reiktų kreiptis į banką arba kredito unijas ir tik gavus teigiamą sprendimą dėl paskolos suteikimo,...

Publikavimo data: 2014-02-02 11:51

Dėl finansavimo, visų pirma, Jums reiktų kreiptis į banką arba kredito unijas ir tik gavus teigiamą sprendimą dėl paskolos suteikimo, dokumentai būtų persiųsti INVEGAI svarstyti dėl garantijossuteikimo. Šiai verslo idėjai įgyvendinti pirmiausiai rekomenduotume pasidomėti Atviro kreditų fondo lengvatinėmis paskolomis. Šiuo metu šias paskolas teikia bankas „Citadele“, Medicinos bankas ir bankas „Finasta“.

INVEGA galėtų svarstyti garantijos suteikimo galimybę tik už komercinės paskirties objektų statybos projektus, t.y. galėtų būti suteikta 30 – 80 proc. dydžio garantija už kredito įstaigos išduodamą paskolą kaimo turizmo kompleksui vystyti.

Ekspertai

Inga Beiliūnienė

Inga Beiliūnienė

Priemonių valdymo skyriaus vadovė / UAB „Investicijų ir verslo garantijos“

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.