...

Kaip gauti lešų naujam verslui?

Žinių bazė

2017.05.17

Prieš 6 mėnesius atsidariau savo krovinių pervežimo įmonę. Norėčiau atsakymų į kelis man iškilusius klausimus. Kadangi prieš tai ilgą laiką dirbau logistikos įmonėje, susikroviau nebloga žinių bagažą, tad atsidarius savo įmonę, jau turėjau užtikrintą darbą savo pirmam vilkikui, o darbo būtų ir daugiau, jei tik turėčiau pinigų vilkikams nusipirkti. Iki šiol viskas sekasi puikiai, bet norėtųsi paspartinti verslo plėtros procesą. Taigi, kaip galėčiau gauti pinigų naujo verslo plėtrai, reikėtų praplėsti vilkikų parką, taip pat dalį pinigų reikėtu panaudoti apyvartinėms lešoms, kurui, atlyginimams ir t.t. Kai bankai pamato įmonę, kuri dirba tik 6 mėnesius, iškarto atsako – ne. Nors verslas pelningas, ir tikrai nera didelės rizikos.

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Linas Armalys

Vadovas / „Noviti finance”

Publikavimo data: 2017-05-17 14:49

Pirmaisiais-antraisiais įmonės veiklos metais išties sudėtinga įvertinti įmonės riziką, todėl bankinis finansavimas paprastai tampa prieinamas nuo trečių įmonės veiklos metų....

Publikavimo data: 2017-05-17 14:49

Pirmaisiais-antraisiais įmonės veiklos metais išties sudėtinga įvertinti įmonės riziką, todėl bankinis finansavimas paprastai tampa prieinamas nuo trečių įmonės veiklos metų. Turint tik pusės metų veiklos rezultatus, finansavimo patartume ieškoti pas alternatyvius verslo finansuotojus. Jie skolina jau nuo antro veiklos mėnesio, sudaro lanksčias finansavimo sąlygas.Taip pat  rizikos vertinimas būna kiek lankstesnis nei tradicinių bankų, todėl sudaroma galimybė jaunam verslui augti.

Ekspertai

Linas Armalys

Linas Armalys

Vadovas / „Noviti finance”

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.