...

Išlaidos pagrįstos dokumentais ar fiksuotos 30 proc.

Žinių bazė

2015.10.14

Laba diena, noriu pradėti verslą pagal pažymą (internetinė parduotuvė). Prašom patarti, pagal Jusų patirtį, ką geriau pasirinkti: išlaidas, pagrįstas dokumentais, ar fiksuotas 30 proc. ? Labai norėčiau išgirsti Jūsų nuomonę. Ačiū iš anksto.

Temos: , , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Algis Teišerskis

Partneris / Mokesčiai praktikams

Publikavimo data: 2015-10-14 15:17

Nėra pakankamai informacijos apie tai, kokio pobūdžio prekėmis ar paslaugomis prekiausite. Didesnė tikimybė, jog geresnis variantas bus skaičiuoti realias išlaidas....

Publikavimo data: 2015-10-14 15:17

Nėra pakankamai informacijos apie tai, kokio pobūdžio prekėmis ar paslaugomis prekiausite. Didesnė tikimybė, jog geresnis variantas bus skaičiuoti realias išlaidas.

Jei parduodamų prekių ar paslaugų savikaina bei pardavimo kaštai maži, tuomet rinkitės mokesčius mokėti atėmus 30 proc. leidžiamų atskaitymų. Tokiu atveju nuo pajamų ir išlaidų skirtumo atimsite 30 proc. ir nuo likusios sumos Jums reikės sumokėti soc. draudimui 14,25% ir PSD 4,5 proc, ir 5 proc. GPM. Jei savikaina santykinai didelė, tuomet skaičiuokite ir deklaruokite realias išlaidas. Tokiu atveju mokesčius reikės mokėti nuo pajamų ir išlaidų skirtumo. Mokesčiai mokami  iki sekančių metų gegužės 1d. 

Ekspertai

Algis Teišerskis

Algis Teišerskis

Partneris / Mokesčiai praktikams

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.