...

ES parama naujam verslui kaimo vietoveje

Žinių bazė

2016.02.15

Kokios sąlygos gauti ES paramą jeigu nori pradėti vykdyti su žuvininkyste susijusią veiklą (išsinuomoti ežerą, vykdyti limituotą žvejybą) tvarkant aplinką bei įruošiant kaimo turizmui. Ar tokia idėja priskiriama prie naujo verslo kaimo vietovėje? Man tiesiog idomu ar gali panaši idėja gauti finansavimą kaip nauja verslo pradžia. Ko reikia, kad galėtum teikti paraišką finansavimui?

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Erika Viltrakienė

Kaimo plėtros ir žuvininkystės programų departamento direktorė / Nacionalinė mokėjimo agentūra

Publikavimo data: 2016-02-15 17:43

Parama naujų verslų pradžiai teikiama pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014-2020 metų programos priemonės „Ūkio ir verslo plėtra“ veiklos sritį „Parama...

Publikavimo data: 2016-02-15 17:43

Parama naujų verslų pradžiai teikiama pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014-2020 metų programos priemonės „Ūkio ir verslo plėtra“ veiklos sritį „Parama ekonominės veiklos pradžiai kaimo vietovėse“. Atkreipiame dėmesį, kad šiuo metu veiklos srities „Parama ekonominės veiklos pradžiai kaimo vietovėse“ įgyvendinimo taisyklės dar nėra patvirtintos.

Paramos paraiškų pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos priemones priėmimo 2016 metais grafike paraiškų pagal veiklos sritį „Parama ekonominės veiklos pradžiai kaimo vietovėse“ priėmimo laikotarpis numatytas nuo š. m. 2016 liepos 4 d. iki š. m. 2016 rugpjūčio 31 d.

Kokios konkrečios veiklos bus finansuojamos, galėsime atsakyti tik patvirtinus šios veiklos srities įgyvendinimo taisykles, kuriose bus nurodytos ne tik remiamos veiklos, bet ir kitos paramos gavimo sąlygos, reikalavimai, reikalingi dokumentai ir kt. Šios veiklos srities įgyvendinimo taisyklės bus parengtos ir patvirtintos žemės ūkio ministro įsakymu iki paraiškų rinkimo pradžios (2016-07-04.). Susipažinti su minėtos veiklos srities įgyvendinimo taisyklėmis, kuriose nustatyti visi reikalavimai paramai gauti bei tinkamumo kriterijai, taikomi pareiškėjui, galėsite Nacionalinės mokėjimo agentūros interneto svetainėje www.nma.lt.

Ekspertai

Erika Viltrakienė

Erika Viltrakienė

Kaimo plėtros ir žuvininkystės programų departamento direktorė / Nacionalinė mokėjimo agentūra

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.