...

Automobilių ardymo verslas

Žinių bazė

2016.02.09

Sveiki. Esu jaunas, darbštus ir ambicingas 25 metu vaikinas. Jau kelis metus savo turimais pinigais bandau sukurti automobilių ardymo ir dalių pardavinėjimo verslą (kol kas neoficialiai). Tačiau viskam įforminti trūksta gero sklypo su sandėliavimo ir ardymo patalpom, kurios yra tikrai būtinos.

Ieškodamas patalpų radau Vilniuas rajone parduodama sena ferma 1200 kv.m ir jai priklausantį žemės sklypą virs 2 ha (kaina 28000 Eur) . Čia yra ir geros būkles patalpų, ir nemažai žemės kitai veiklai (turiu ūkininkavimo pradmenų baigimo pažymėjimą). Tačiau įsigyti tokį objektą be papildomo finansavimo pats tikrai negalėsiu.

Planu yra tikrai nemažai: įregistruoti automobilių ardymo veiklą ir pradėti dirbti visu pajėgumu, su laiku įsigyti ekskavatorių krautuvą ir teikti žemes tvarkymo paslaugas. Su ES parama ant laisvos žemes dirbti su žemes ūkiu, bei auginti avis ir alpakas. Planuose yra ir sraigių ferma bei pirties nuoma. Todėl šito sklypo ir patalpų įsigijimas man tikrai padėtu pradėti toliau įgyvendinti savo idėjas.

Ar galiu savo verslo pradžiai gauti finansavimą šitam objektui įsigyti, ir ar sunku įregistruoti automobilių ardymo verslą?

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Arvydas Strumskis

Vadovaujantysis partneris / „Verslo angelų fondas I“

Premium

Publikavimo data: 2016-02-09 15:15

Na viskam reikia pastangų. Kadangi esate jaunas ir ambicingas , neabejoju, kad pasiseks. Pinigus galite skolintis iš Jumis pasitikinčių žmonių....

Publikavimo data: 2016-02-09 15:15

Na viskam reikia pastangų. Kadangi esate jaunas ir ambicingas , neabejoju, kad pasiseks. Pinigus galite skolintis iš Jumis pasitikinčių žmonių. Suma nėra didelė, ypač jei planuose ir automobilių versla, ir alpakos ir sraigės ir dar pirtelė patenkintiem klientam. Paprastai darant verslą reiktų apsispręsti, kokį verslą darysit. Šiuo atveju suprantu, kad Jus domina tarpindustrinis konglomeratas. Tai rodo Jūsų ambicijas. Tačiau, jei neturite fokuso, sunku suprasti ką darote. Apsisprendimas versle yra ne tik dorybė, bet ir būtina sėkmės sąlyga.

Ekspertai

Arvydas Strumskis

Arvydas Strumskis

Vadovaujantysis partneris / „Verslo angelų fondas I“

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.