...

Ar yra paramos programos pradedantiems savo verslą?

Žinių bazė

2013.05.15

Svarstau apie krovinių pervežimo verslą. Veikčiau kaip ekspeditorius, nuosavo transporto neturėčiau. Žinių ir patirties tokioje srityje jau yra, tačiau nėra lėšų, su kuriomis būtų galima startuoti. Ar šiuo atveju yra kokios nors paramos programos?

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Inga Beiliūnienė

Priemonių valdymo skyriaus vadovė / UAB „Investicijų ir verslo garantijos“

Publikavimo data: 2013-05-15 13:28

INVEGA norintiems pradėti verslą siūlo pasinaudoti paskolų garantijomis, kurios atstoja dalį užstato, kurio prašo kredito įstaigos. Taip pat rekomenduojame pasinaudoti...

Publikavimo data: 2013-05-15 13:28

INVEGA norintiems pradėti verslą siūlo pasinaudoti paskolų garantijomis, kurios atstoja dalį užstato, kurio prašo kredito įstaigos. Taip pat rekomenduojame pasinaudoti finansavimu iš Verslumo skatinimo fondo.  Verslumo skatinimo priemonės tikslas – sudaryti sąlygas labai mažoms ir mažoms įmonėms, fiziniams asmenims pradėti savo verslą, taip pat socialinėms įmonėms plėtoti savo verslą, naudojantis finansų inžinerijos priemone, tuo skatinant verslumą ir savarankišką užimtumą bei naujų darbo vietų kūrimą. Priemonės įgyvendinimas (paskolų teikimas ir dalinis paskolų palūkanų kompensavimas) yra derinamas su pradedančiųjų verslą mokymu ir konsultavimu, pagalba rengiant bei įgyvendinant verslo planus. Paskolas iš Verslumo skatinimo fondo dalija kredito unijos. Smulkiojo ir vidutinio verslo subjektams, kurie skolinosi pagal šią priemonę, kompensuojama 95 proc. sumokėtų palūkanų.

Kalbant apie krovinių pervežimo verslą, reiktų pabrėžti, kad ši veikla yra apribota De minimis reglamento, kuriuo INVEGA vadovaujasi savo veikloje. Tai reiškia, kad tam tikros lengvatos ar valstybės pagalba negali būti teikiama krovininio kelių transporto priemonių įsigijimui, kai įmonė užsiima krovinių transportavimu keliais samdos pagrindais arba už atlygį.
 

Ekspertai

Inga Beiliūnienė

Inga Beiliūnienė

Priemonių valdymo skyriaus vadovė / UAB „Investicijų ir verslo garantijos“

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.