...

Ar yra galimybė gauti paramą verslo pradžiai?

Žinių bazė

2017.01.23

Ar yra galimybė gauti paramą atidaryti vaikų žaidimų kambarį Vilniuje ir nuo ko reikėtų pradėti pirmiausia?

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Ausma Bartkutė

Projektų valdymo skyriaus vadovė / UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ („Invega“)

Publikavimo data: 2017-01-23 12:56

Dėl finansavimo tokio verslo pradžia, reikiamai įrangai įsigyti ir patalpoms pritaikyti galima būtų kreiptis ir pasinaudoti lengvatine paskola iki 25...

Publikavimo data: 2017-01-23 12:56

Dėl finansavimo tokio verslo pradžia, reikiamai įrangai įsigyti ir patalpoms pritaikyti galima būtų kreiptis ir pasinaudoti lengvatine paskola iki 25 000 Eur iš „Verslumo skatinimo fondo 2014-2020“. Šią finansinę priemonę, skirtą būtent verslo pradžiai ar iki 1 metų veikiančių įmonių plėtrai, administruoja Invega kartu su kredito unijų konsorciumu. Norint pasinaudoti finansavimu verslo pradžiai, reikėtų užpildyti verslo planą ir jį pateikti artimiausiai priemonėje dalyvaujančiai kredito unijai. Priemonėje dalyvaujančių unijų sąrašą ir daugiau informacijos apie finansavimo sąlygas galima rasti čia.

Kredito unijos taip pat teikia nemokamas konsultacijas verslo pradžios klausimais. Po konsultacijos, kredito unijai ir projekto vykdytojui susitarus dėl finansavimo, kredito unija įvertins galimybes grąžinti paskolą ir pasiskaičiuos, ar užteks užstato. Jei užstato neužteks, kredito unija galės kreiptis į „Invega“ individualios garantijos suteikiamai paskolai.
Apie verslo pradžią naudingos informacijos ir patarimų galima rasti čia.

Kuriant vaikų žaidimo kambarį taip pat gali būti aktualūs reikalingi leidimai ir reikalavimai verslui, apie tai daugiau galite sužinoti čia.

Ekspertai

Ausma Bartkutė

Ausma Bartkutė

Projektų valdymo skyriaus vadovė / UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ („Invega“)

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.