...

Ar yra galimybė gauti lengvatinę paskolą dirbančiam asmeniui?

Žinių bazė

2017.11.01

Dirbu biudžetinėje įstaigoje. Planuoju nuomoti pirtį ir/arba salę vienkiemyje šventimui. Pastatus įsigijom, paskola reikalinga remontui, įrangai ir kita, kol bus galima pateikti vartotojui.

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Linas Armalys

Vadovas / „Noviti finance”

Publikavimo data: 2017-11-01 11:38

Jūsų darbas kitoje įstaigoje nėra kliūtis lengvatinės paskolos gavimui. Šiuo atveju svarbiausi aspektai sprendžiant dėl paskolos suteikimo bus verslo rizika,...

Publikavimo data: 2017-11-01 11:38

Jūsų darbas kitoje įstaigoje nėra kliūtis lengvatinės paskolos gavimui. Šiuo atveju svarbiausi aspektai sprendžiant dėl paskolos suteikimo bus verslo rizika, verslo pobūdis, stiprus verslo planas ir pan. Siūlyčiau Jums kreiptis į Invegą (invega.lt) ir jie patars Jums su kuria kredito įstaiga geriausia užmegzti bendradarbiavimą dėl minėtos lengvatinės paskolos gavimo. Lengvatines paskolas taip pat teikia Lietuvos centrinė kredito unija (LKU.lt). Jie savo tinklapyje yra detaliai aprašę kriterijus, kuriuos turi atitikti besikreipiantys asmenys.

Ekspertai

Linas Armalys

Linas Armalys

Vadovas / „Noviti finance”

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.