...

Ar yra galimybė gauti ES paramą, sukurti ir išleisti vaikiškų motyvacinių knygučių serijai?

Žinių bazė

2016.10.31

Svajoju turėti smulkų verslą, piešdama ir leisdama vaikiškas knygutes. Norėčiau išleisti vaikiškų knygučių seriją iš 5 knygelių maždaug 3000 egz. tiražu lietuvių kalba ir tokiu pat tiražu anglų kalba. Platinti knygutes norėčiau Lietuvos bei ES šalių knygynuose. Esu meno kūrėja, jau iliustravusi keletą knygelių. Norėčiau taip pat knygučių kūrimui turėti laisvo laiko ir lėšų – t.y. gauti maždaug 500€ per mėnesį, kad nereikėtų eiti į antrą darbą ir galėčiau atsidėti piešimui. Nes kol kas knygas piešiau naktimis. Kiek visa tai realu? Kokie turėtų būti mano žingsniai?

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Ausma Bartkutė

Projektų valdymo skyriaus vadovė / UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ („Invega“)

Publikavimo data: 2016-10-31 10:36

Dėl finansavimo tokio verslo pradžia galima būtų kreiptis ir pasinaudoti lengvatine paskola iki 25 000 Eur iš „Verslumo skatinimo fondo...

Publikavimo data: 2016-10-31 10:36

Dėl finansavimo tokio verslo pradžia galima būtų kreiptis ir pasinaudoti lengvatine paskola iki 25 000 Eur iš „Verslumo skatinimo fondo 2014-2020“. Šią finansinę priemonę administruoja Invega kartu su kredito unijų konsorciumu. Norint pasinaudoti finansavimu verslo pradžiai, reikėtų užpildyti verslo planą ir jį pateikti artimiausiai priemonėje dalyvaujančiai kredito unijai.
Daugiau informacijos apie priemonę ir finansavimo sąlygas galima rasti http://invega.lt/lt/paskolos/verslumo-skatinimas-2014-2020/

Ekspertai

Ausma Bartkutė

Ausma Bartkutė

Projektų valdymo skyriaus vadovė / UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ („Invega“)

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.