...

Ar įmanoma gauti valstybės paramą norint atsidaryti mobilią automobilių plovyklą garais?

Žinių bazė

2017.10.05

Mobilioji automobiliu plovykla garais, sausas/cheminis valymas kliento ar įmonės kieme.

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Inga Beiliūnienė

Priemonių valdymo skyriaus vadovė / UAB „Investicijų ir verslo garantijos“

Publikavimo data: 2017-10-05 14:41

Naujai įkurti verslo subjektai, kurie veikia iki 1 metų nuo veiklos registracijos, gali gauti lengvatinę paskolą iki 25 000 Eur, finansuojamą...

Publikavimo data: 2017-10-05 14:41

Naujai įkurti verslo subjektai, kurie veikia iki 1 metų nuo veiklos registracijos, gali gauti lengvatinę paskolą iki 25 000 Eur, finansuojamą „Verslumo skatinimo fondas 2014-2020, finansuojamas iš Europos socialinio fondo“ (VSF2) fondo lėšomis. Šią priemonę, skirtą būtent verslo pradžiai ar iki 1 metų veikiančių įmonių plėtrai, administruoja „Invega“ kartu su kredito unijų konsorciumu. Paskolos mokestis – palūkanų norma – 3 mėn. EURIBOR (tik 10 proc. paskolos daliai) + iki 3 proc. pastovi palūkanų dalis (kredito unijos marža). VSF2 paskolų  gavėjai taip pat gali pasinaudoti visuotinės dotacijos priemone „Subsidijos verslo pradžiai“ ir gauti darbo užmokesčio išlaidų kompensacija už pagal darbo sutartį įdarbintus darbuotojus. Jei jums reikia didesnės sumos, galite kreiptis dėl Atviro kreditų fondo 2 paskolos iki 600 000 EUR. Dėl šios paskolos reikėtų kreiptis tiesiogiai į banką „Citadele“ arba „Medicinos banką“.

Informacija apie paskolas: http://invega.lt/lt/paskolos/

Jei minėtai ar kito tipo banko siūlomai paskolai pasiimti jums trūksta pradinio įnašo, INVEGA gali suteikti 30-80 proc. vertės paskolos garantiją, kur valstybė subsidijuoja didžiąją garantijos suteikimo mokesčio dalį.  Pasiėmę paskolą, taip pat galite kreiptis į INVEGA dėl mokamų palūkanų kompensavimo iki 95 proc.

Informacija apie tai: http://invega.lt/lt/garantijos-verslui/paskolu-garantijos/, http://invega.lt/lt/palukanu-kompensavimas/

Ekspertai

Inga Beiliūnienė

Inga Beiliūnienė

Priemonių valdymo skyriaus vadovė / UAB „Investicijų ir verslo garantijos“

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.