...

Ar galiu gauti paramą, ne paskolą?

Žinių bazė

2018.08.05

Turiu UAB įmonę, veikiančią beveik 5 m. Įmonė nedideliame mieste. Veikla – prekyba automobilių dalimis. Noriu atidaryti autoservisą, ar yra galimybė gauti paramą jam atidaryti?

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Inga Beiliūnienė

Priemonių valdymo skyriaus vadovė / UAB „Investicijų ir verslo garantijos“

Publikavimo data: 2018-08-05 17:37

Valstybės siūlomos finansinės priemonės verslui plėsti apima: lengvatinius kreditus iki 4 mln. eurų, garantijas kreditams iki 80 proc., palūkanų kompensavimą...

Publikavimo data: 2018-08-05 17:37

Valstybės siūlomos finansinės priemonės verslui plėsti apima: lengvatinius kreditus iki 4 mln. eurų, garantijas kreditams iki 80 proc., palūkanų kompensavimą iki 95 proc., darbuotojų mokymų bei konsultacijų kompensavimą. Pirmosios trys finansinės priemonės yra skirtos gauti kreditą lengvatinėmis sąlygomis, taip pat kartu su juo, jei neužtenka užstato, valstybės garantiją už paskolą ir mokamų paskolos palūkanų kompensavimą. Konkrečiu atveju, nenorint imti kredito, kaip negrįžtamąją finansinę investiciją įmonė galėtų gauti: iki 4500 Eur įmonės darbuotojų mokymo, kvalifikacijos kėlimo išlaidoms kompensuoti bei iki 2000–4000 Eur konsultacijų, skirtų verslo plėtros, efektyvesnio išteklių naudojimo, gamtinių resursų tausojimo, išlaidoms kompensuoti.
Detalesnę informaciją apie lengvatines paskolas rasite: http://invega.lt/lt/paskolos/atviras-kreditu-fondas-2/; http://invega.lt/lt/paskolos/pasidalytos-rizikos-paskolos/
Detalesnę informaciją apie kompensavimo priemones rasite: http://invega.lt/lt/kompensavimo-priemones/

Ekspertai

Inga Beiliūnienė

Inga Beiliūnienė

Priemonių valdymo skyriaus vadovė / UAB „Investicijų ir verslo garantijos“

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.