...

Afrikinkių šamų auginimas

Žinių bazė

2014.12.08

Esu ūkininkas, turiu žemės, kuriame esu įregistravęs mišrų augalininkystės ūkį. Neseniai susidomėjau afrikiniu šamų auginimu. Norečiau paklausti, ar galėčiau gauti paramą, ar pastatyti 100 kv.m. pastatą ir nusipirkti reikiamą įrangą šių žuvų auginimui. Parengus verslo planą, ar galėčiau gauti kreditą tokiai veiklai, gal galeciau pasinaudoti vietinių užimtumo iniciatyvų teikiama parama, kokie variantai dar galimi?

Temos: , , , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Erika Viltrakienė

Kaimo plėtros ir žuvininkystės programų departamento direktorė / Nacionalinė mokėjimo agentūra

Publikavimo data: 2014-12-08 11:57

Norėtume informuoti, kad Lietuvos žuvininkystės sektoriaus 2014–2020 m. veiksmų programa dar nėra patvirtinta, todėl kol kas dar nėra ir patvirtintų...

Publikavimo data: 2014-12-08 11:57

Norėtume informuoti, kad Lietuvos žuvininkystės sektoriaus 2014–2020 m. veiksmų programa dar nėra patvirtinta, todėl kol kas dar nėra ir patvirtintų priemonių įgyvendinimo taisyklių bei paraiškų surinkimo grafiko.
Preliminariai galima teigti, kad nauju programavimo laikotarpiu bus remiamos investicijos į akvakultūros įmones (greičiausiai bus teikiama parama ir afrikinių šamų auginimui), tačiau kol nėra patvirtintų taisyklių, negalime pateikti reikalavimų paramai gauti.

Ekspertai

Erika Viltrakienė

Erika Viltrakienė

Kaimo plėtros ir žuvininkystės programų departamento direktorė / Nacionalinė mokėjimo agentūra

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.