...

Tabako dūmų surinktuvas gyvenamųjų namų balkonuose

Autorius: Simona Survilaitė

Temos:

Tabako dūmų surinktuvas gyvenamųjų namų balkonuose

Kaip žinome, nuo 2021 metų sausio mėnesio bus draudžiamas rūkymas balkonuose. Milijonai žmonių gyvena daugiabučiuose ir dagelis iš jų – rūko. Tabako dūmai kenkia, maišo, nervina kitus namo gyventojus ir jie teigia, kad yra pažeistos jų teisės. Sutinku, kad rūkymas yra kenksmingas, tačiau įstatyminis draudimas nepanaikins šio žalingo įpročio.
Todėl siūlau pasukti galvas inžinieriams, fizikams, chemikams ir išradėjams ir sukurti elektrinį prietaisą, kurį galima būtų įmontuoti, pakabinti ar pastatyti  balkonuose. Tas prietaisas “sugaudytų” tabako dūmus ir išvalytų. Prietaisas galėtų būti 3 modifikacijų: pakabinamas ant balkono lubų, primontuojamas prie lango ir pastatomas ant stalo (elektrinis ir su keičiamais elementais, nešiojamas).
Girdėjau ir žinau, kad yra pramoniniai prietaisai, kurie išvalo kenksmingus dūmus, apie buitinį-kompaktinį prietaisą nesu girdėjus, o jeigu toks būtų, tai aš pirmoji būčiau įsigijusi. Atsiras skeptikų, kurie sakys, kad toks prietaisas bus labai brangus, tai mano argumentas būtų toks: prieš daug metų, kai atsirado garų surinkėjai virš buitinės viryklės, tai jis kainavo 3 mano atlyginimus, o dabar jį gali įsigyti beveik kiekviena šeima.
Jeigu kam būtų įdomi ir priimtina mano idėja, tai galėtume dėl detalių ir padiskutuoti “gyvai”.
Pagarbiai Lilija Sereikienė, 867251118.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.