...

Pristatė Netflikso alternatyvą ištroškusiems tobulėjimo

Verslas

2020.02.04

Autorius: Justina Aleksaitė

Temos: .

Pristatė Netflikso alternatyvą ištroškusiems tobulėjimo

Vartotojai sieks kokybiško turinio per trumpesnį laiką ir daugiau dėmesio skirs savo psichinei būsenai – tokiomis prognozėmis dalijasi „Euromonitor International“ savo pasaulinių vartotojų tendencijų 2020-iesiems tyrime. Sąmoningumo festivalio „Masters of Calm“ organizatoriai prognozėmis nesistebi ir metų pradžioje pristatė mastersofcalm.tv – internetinę platformą, kurioje vartotojai ras seminarus asmeninio tobulėjimo temomis.

Vienas iš įkūrėjų, festivalio organizatorius Mindaugas Vidugiris teigia, Lietuvoje nuo šiol turėsime saviugdos Netfliksą – alternatyvą trokštantiems prasmingo laisvalaikio prie kompiuterio ekrano.

„Sąmoningumas ir asmeninis tobulėjimas šiuo metu „trendina“. Tai patvirtina tiek vartotojų tendencijų tyrimai, tiek tokių milžinių, kaip „Mindvalley“ ir „Gaia“, sėkmė. Vis tik tokios mados – labai džiugina. Juk sąmoningumo praktikų naudą fizinei, emocinei ir dvasinei žmogaus gerovei įrodyta jau seniai.“

Lietuvoje susidomėjimo vis daugiau

Mastersofcalm.tv kūrėjai pastebi, kad lietuvių vartotojai – žingeidūs, brandūs ir vis drąsiau besidomintys sąmoningumo ir savianalizės temomis. Augantį poreikį užsiimti saviugda savarankiškai, pasitelkiant technologijas, organizatoriai pastebėjo festivalio „Masters of Calm“ metu. 

„Sąmoningumas ir asmeninis tobulėjimas šiuo metu „trendina“. M. Vidugiris

„Per 8 metus festivalis išaugo keliomis dešimtimis kartų ir dabar kasmet suburia tūkstančius dalyvių. Vis tik daugelis jų siekia save ugdyti kasdien, tačiau dėl šiuolaikinio gyvenimo tempo ne kiekvienas randa laiko apsilankyti paskaitoje ar seminare taip dažnai, kaip norėtųsi. Visada pasiekiamos internetinės platformos poreikis, kuriame galima rasti mokymus asmeninio tobulėjimo temomis, buvo akivaizdus“, – dalijasi M.Vidugiris.

Skirtingos tematikos

Platformos kūrėjai pasakoja, kad siekė patenkinti skirtingus vartotojų poreikius, todėl mediatekoje seminarai suskirstyti į penkias pagrindines temas – santykiai, sveikata, meditacija ir atsipalaidavimas, asmeninis augimas bei verslas ir finansai. Šios padalintos į dar dešimtis potemių.

Platforma vienija skirtingų sričių mokytojus ir ekspertus iš viso pasaulio. Sukauptomis žiniomis dalijasi Lietuvoje žinomas koučingo specialistas, daugiau nei 10 metų šioje srityje dirbantis Povilas Petrauskas, Human Design sistemos ekspertė Julija Krakova, instrumentalistas, daugybę apdovanojimų už muzikines kompozicijas teatrams bei dokumentiniams filmams pelnęs Joseph Pepe Danza bei kiti. Mastersofcalm.tv turinys nėra baigtinis – mediateka kiekvieną savaitę pildoma naujais vaizdo įrašais, kurie pasiekiami lietuvių arba anglų kalbomis. 

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.