...

Meistrų platformos kūrėjai pritraukė 100 tūkst. eurų investiciją

Verslas

2021.05.18

Autorius: bzn start

Temos: .

Meistrų platformos kūrėjai pritraukė 100 tūkst. eurų investiciją

Startuolio įkūrėjai Asmeninio albumo nuotr.

Lietuvių startuolis „Getfix“, mobiliąja programėle padedantis rasti meistrų paslaugas, COVID-19 pandemijos metu pritraukė 100 tūkst. eurų investiciją iš Lietuvos verslo angelų asociacijos (LitBAN).

Tai pirmoji rizikos kapitalo investicija pusantrų metų veikiančiam startuoliui. Kauno mokslo ir technologijų parko (Kauno MTP) verslo prie-akceleravimo programoje „Evolut 4.0“ dalyvavę kūrėjai tikisi papildyti skaitmeninę platformą naujomis funkcijomis ieškantiems meistro paslaugų ir praplėsti klientų ratą.

„Lietuvos vartotojai, pandeminei realybei pakeitus gyvenimo ritmą, išaugino itin ženklų užsakomų namų meistrų poreikį. Nors startavome prieš pandemiją, šiandien jau turime stabilų verslo modelį ir galimybes plėtrai centrinėje bei rytų Europoje. Tiesa, tai neįvyks šiemet, visų pirma norime pilnai komercializuoti projektą Lietuvoje“, – sako „Getfix“ bendraįkūrėjas ir vadovas Benas Dobrikas.

Išaugo paklausa ir pasiūla

Nors karantino metu lietuviai daugiau laiko leido namuose ir ėmėsi namų atnaujinimo projektų, platformoje užsiregistravo daugiau nei 460 savo paslaugas siūlančių meistrų skaičius, ir tai išaugino programėlės populiarumą. Aplikacijos naudotojai gali rinktis ne tik iš smulkių darbų atlikimo: baldų surinkimo, dezinfekavimo, valymo, bet ir ilgesnės trukmės ir apimties remonto darbus, taip namų apsaugos priemonių įrengimo paslaugas.

„Kalbant apie praėjusius metus, tai jie buvo banguoti kaip ir visam paslaugų sektoriui. Šį bangavimą stengiamės išnaudoti maksimaliai, nes kuriant „rinkos“ tipo verslo modelį, abiejų pusių įsitraukimas yra labai svarbus. Įvedus karantiną fiksavome mažėjantį užsakymų skaičių, tačiau gerokai išaugdavo besiregistruojančių paslaugų teikėjų skaičius ir tai netgi suteikė papildomą priežastį platformos patobulinimui“, – pastebi startuolio kūrėjas.

Sukaupti duomenys apie užsakymus ir esamų klientų bazė padeda kurta naujas platformos funkcijas, sprendimus grindžiant realiais klientų poreikiais. Šiuo metu Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Kaune veikianti mobilioji programėlė randa paslaugų teikėjus pagal vietovę, teikiamas paslaugas ir klientų įvertinimus, perduoda užsakymus teikėjams, automatizuotai tvarko atsiskaitymus ir sąskaitas.

Dalyvavo nuotoliniame akceleratoriuje

Komanda, įsikūrusi Šiauliuose, ieškojo sprendimų, kaip geriau meistrams ir paslaugų užsakovams surasti vieni kitus ir padidinti grįžtančių platformos naudotojų srautą. Pernai startuolis dalyvavo nuotolinėje Kauno mokslo ir technologijų parko verslo pre-akceleravimo programoje „Evolut 4.0“. Programa padėjo išgryninti verslo modelio pristatymą ir susipažinti su platesniu investuotojų ratu.

Į šiauliečių platformą investavo du „LitBAN“ nariai ir vienas nepriklausomas verslo angelas – Andrius Dapkevičius, Lauras Zakarauskas ir Saulius Bakas. „Labiausiai vertinu paslaugos patrauklumą rinkoje ir tinkamą laiką jai. Kas liečia komandą, jos stiprybė yra patirtis marketingo bei technologijų srityse“, – pastebi L. Zakarauskas.

„Getfix“ jau bendradarbiauja su tokiais prekybos tinklais kaip „Jysk“, „Rentway“, „Jupoja“, IRIS“, „Ardena“, „Adma“ naujausias partneris – e. parduotuvė „Bigbox.lt“ ir saugos tarnyba „Argus“. Šiauliečiai taip pat veda derybas su kitais mažmeninės prekybos atstovais.

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.