...

Atidaryti plaukimo mokyklą nesustabdė kitų atkalbinėjimai

Verslas

2020.03.05

Autorius: Ieva Kniukštienė

Temos: .

Atidaryti plaukimo mokyklą nesustabdė kitų atkalbinėjimai

Romanas Teličėnas Asmeninio albumo nuotr.

Prieš kelerius metus Romano Teličėno bei verslo partnerės Giedrės Visockytės įkurta privati plaukimo mokykla „Plaukimo šeima“ šiandien skaičiuoja per 2 tūkst. plaukti išmokytų vaikų. Verslo įkūrėjas juokauja, kad šį prekės ženklą jis tiesiog susapnavo.

19 metų plaukimo trenerio darbą dirbančio vyro didžiąją gyvenimo dalį užima mokymas plaukti, baseinai ir sportinis plaukikų rengimas. 

„Mokydamas vaikus plaukti bandau įdiegti jiems meilę šeimai, tėvynei ir sportui. Tėvų ir vaikų šypsena – didžiausias atpildas, tai viena pagrindinių priežasčių, dėl ko atsirado „Plaukimo šeima“. Kuriant privačią plaukimo mokyklą išgirdau daug neigiamų komentarų ir atkalbinėjimų, teko įveikti nemažai abejonių. Tačiau atsidavimas plaukimui ir troškimas sukurti vaikams kitokią mokymo ir treniravimo erdvę buvo stipresnis. 

Anot pašnekovo, trenerio darbas yra ypatingas, o plėtojant visos mokyklos veiklą tenka susidurti su dar įdomesniais atvejais ir kartais, duoti vaikams tai, ko negali ar nespėja tėčiai bei mamos.

„Treneris ne tik moko ar treniruoja. Vaikų dėkingumas yra begalinis. Smagu gauti kokį piešinį, o kartais tenka išgirsti ir gražių žodžių. Kuomet tėtis, mama ir vaikas šypsosi, tu matai tame prasmę”,- apie savo verslą bei ilgametį darbą pasakoja pašnekovas.

Svarbu žinoti kryptį

Kiekviename versle svarbiausia išsigryninti savo kryptį ir vertybinį pagrindą“, – sako Vilniuje įsikūrusios privačios plaukimo mokyklos įkūrėjas R. Teličėnas.  

Tiems, kurie trokšta, tačiau stokoja drąsos verslo kūrimui, plaukimo treneris ir verslininkas pataria pradėti ne tik nuo idėjos, bet veikti ir pagal nuoseklų verslo planą. 

„Dėl finansų šiandien jau tikrai nebereikia kreiptis į mamą, tėtį ar draugus. Verslo procesų kokybei ir klientų aptarnavimo sklandumui užtikrinti sugalvojome sukurti specialią platformą, tačiau tam mums reikėjo išorinės pagalbos. Nusprendėme pasinaudoti sutelktine paskola „Avietė“, – pataria plaukimo treneris.

Pašnekovas įsitikinęs, jeigu yra meilė ir tikėjimas savo veikla, bet koks verslas gali išaugti į tokį, kuris suteiks džiaugsmo ir kitiems ir pačiam sau. 

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.