...

Grįžęs po studijų Jungtinėje Karalystėje, rado verslo nišą provincijoje

Verslas

2018.04.10

Autorius: Ieva Kniukštienė

Temos: , .

Grįžęs po studijų Jungtinėje Karalystėje, rado verslo nišą provincijoje

Vytautas Gujis. Asmeninio albumo nuotr.

„Ko gero, kiekvieno sportuojančio žmogaus svajonė – turėti asmeninį sporto klubą, kuriame galėtų sportuoti, kada, kaip ir kiek nori“, – pasakoja Vytautas Gujis, šiuo metu valdantis jau du sporto klubus „FitnessEasy“.

Netradicinis vietos pasirinkimas

Sporto klubai „FitnessEasy“ veikia dviejuose nedideliuose miestuose – Pagiriuose ir Lentvaryje. Paklaustas, kodėl buvo pasirinktos būtent tokios vietos, V. Gujis neslepia, kad pirmasis sporto klubas atsirado dėl asmeninio patogumo, o antrajam rinkosi tokias vietas, kuriose sporto klubų koncentracija nėra didelė.

„Man gimė idėja – turėti vietą šalia namų, kur galėčiau pasportuoti po dienos darbų. Vėliau, ieškodamas vietos antram sporto klubui, dariau rinkos tyrimą, ieškojau vietų su mažiausia sporto klubų koncentracija. Radęs žymėjau jas žemėlapyje X. Vienas tokių X miestų buvo Lentvaris, kuriame ir atidariau antrąjį sporto klubą. Neatmetu galimybės plėstis ir toliau, nes pažymėtų vietų vis dar yra“, – atskleidžia pašnekovas.

Verslumas nuo vaikystės

Ne vien aistra sportui paskatino V. Gujį imtis nuosavo verslo. Vaikinas veiklą pradėjo netrukus po rimtų studijų Jungtinėje Karalystėje.

„Šia veikla pradėjau užsiimti netrukus po studijų Jungtinėje Karalystėje, kur studijavau finansus ir ekonomiką. Grįžus į tėvynę ir sujungus meilę sportui su žiniomis finansų ir ekonomikos srityse, pavyko sukurti funkcionalią aplinką sportuojantiesiems ir puikiai optimizuoti finansinius srautus“, – prisimena pašnekovas.

 

„Visada laikiau save versliu. Pamenu, dar vaikystėje sąsiuvinyje rašydavau galvoje kirbančias idėjas.“

V. Gujis.

 

Vis dėlto verslumo ištakos verslininko gyvenime gali būti įžvelgiamos dar anksčiau. Verslumas V. Gujį lydėjo nuo vaikystės ir, nors idėjos neišaugo į dideles pajamas generuojančius verslus, tai suteikė drąsos ir patirties tolesniems projektams.

„Visada laikiau save versliu. Pamenu, dar vaikystėje sąsiuvinyje rašydavau galvoje kirbančias idėjas. Vėliau keletas tų idėjų materializavosi į nedidelius verslus, bet dėl patirties ir lėšų plėtrai trūkumo tai neišaugo į kažką didesnio“, – atskleidžia V. Gujis.

Pradžioje – bemiegės naktys

Nors dauguma verslininkų pirmuosius nuosavo verslo žingsnius prisimena kaip pačius sudėtingiausius, pašnekovas teigia negalįs sakyti, kad buvo išties labai sudėtinga. Anot jo, daugiausia kainavo asmeninė energija, bet pirmosios sėkmės prošvaistės nuovargį kaipmat išsklaidė.

„Verslo pradžia nebuvo sunki, tačiau pats pasiruošimas atėmė išties nemažai jėgų. Bemiegės naktys tuo metu buvo tapusios įprastos. Viską stengiausi daryti pats: nuo sienų dažymo iki finansinių ataskaitų ruošimo. Tačiau džiaugsmas, kad viskas vyksta pagal planą, atpirko bemieges naktis su kaupu“, – šypteli pašnekovas.

Pamatęs, kad sporto klubas sėkmingai veikia, ir panoręs plėstis, jaunus verslininkus kamuojantį finansų trūkumo klausimą vaikinas išsprendė sumaniai pasinaudodamas siūlomomis galimybėmis.

„Pirmasis sporto klubas buvo nedidelis, todėl iš esmės pavyko jį įrengti iš savų lėšų. Tačiau, panorus plėstis ir atidaryti antrąjį, teko pasukti galvą, iš kur gauti lėšų. Čia į pagalbą atėjo INVEGA. Su jos suteikta garantija pavyko gauti geresnes sąlygas verslo paskolai banke. Šiuo metu INVEGA kompensuoja didžiąją dalį faktiškai sumokėtų palūkanų už verslui pasiskolintas lėšas“, – pasakoja V. Gujis.

„FitnessEasy“

409-1523339584-714489.jpg 409-1523339584-943099.jpg 409-1523339584-341614.jpg 409-1523339584-740733.jpg 409-1523339584-530616.jpg

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.