...

„Transportopaieskos.lt“ įkūrėjas dairosi verslo partnerių

Verslas

2015.05.13

Autorius: BZN start

Temos: .

„Transportopaieskos.lt“ įkūrėjas dairosi verslo partnerių

Transporto skelbimų svetainę sukūręs T. Dabulskis tiki, kad pavyks išnaudoti projekto potencialą. Asmeninio archyvo nuotr.

Mintis sukurti transporto skelbimų svetainę „Transportopaieskos.lt“ iš Telšių kilusiam ir šiuo metu Kaune gyvenančiam programuotojui Tadui Dabulskiui (26) kilo po ankstesnio projekto „Verslopaieskos.lt“ sėkmės.

„Skelbimų puslapiai Lietuvoje yra kokybiški, tačiau dauguma jų skirti viskam. Aš norėjau sukurti skelbimų svetainę, kuri būtų skirta tam tikrai kategorijai. Taigi „Transportopaieskos.lt“ vienija skelbimus, susijusius tik su transportu. Tai žmonėms turėtų palengvinti paiešką“, – apie projektą įkvėpusią idėją kalba verslininkas.

Šios svetainės lankytojai skelbimuose gali ne tik ieškoti reikiamos paslaugos. Kiekvienai kategorijai T. Dabulskis kuria užklausos sistemą http://transportopaieskos.lt/keleiviu-pervezimas. Užpildytą užklausą žmogus galės išsiųsti visiems tos kategorijos transporto paslaugų teikėjams ir tiesiog laukti tinkamiausio pasiūlymo.

„Mielai laukčiau projekto galimybėmis susidomėjusių verslininkų skambučių. Neabejoju, kad rastume abiem pusėms naudingų sprendimų“

T. Dabulskis

„Iš šio projekto ketiname uždirbti gana elementariais būdais, tokiais kaip skelbimo paryškinimo ir iškėlimo paslaugos, taip pat užklausų apmokestinimas. Jeigu transporto paslaugas teikiantys asmenys bei įmonės pageidaus gauti lankytojų užklausas, turės už tai susimokėti, nes tai beveik garantuoti klientai“, – tvirtina „Bznstart.lt“ pašnekovas.

Įsibėgėja pamažu

T. Dabulskis neatmeta galimybės ateityje bendradarbiauti su įvairiomis transporto paslaugas siūlančiomis įmonėmis. „Mielai laukčiau projekto galimybėmis susidomėjusių verslininkų skambučių. Neabejoju, kad rastume abiem pusėms naudingų sprendimų. Esu ne iš tų, kuriems svarbiausias pelnas ir tik pelnas. Visas gautas įplaukas iš savo projektų jau daug metų investuoju atgal. Tai reiškia puslapio populiarinimą. Bet tikiu, kad sunkus mano darbas po 1–3 metų atsipirks su kaupu“, – svarsto „Transportopaieskos.lt“ įkūrėjas.

Jo teigimu, šio projekto plėtojimas nėra labai lengva užduotis, nes skelbimus deda patys paslaugos teikėjai, o jų kol kas nėra tiek daug. Todėl reikia tiek ieškoti paslaugos teikėjui naudingiausio sprendimo, tiek reklamuoti šį projektą, kad jį rastų kuo daugiau transporto paslaugų ieškančių žmonių.

„Studijuodamas Kauno technologijos universitete informatikos inžineriją, jau pirmame kurse supratau, kad mano nuolatiniu darbu taps interneto projektai. Taigi šiuo metu sėkmingai plėtoju interneto projektus ir padedu žmonėms susikurti svetainę, kuri klientui uždirbtų pinigų“, – teisingu pasirinkimu neabejoja T. Dabulskis.

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.