...

„Motorolos“ konkursas įkvėpė sukurti unikalų gaminį

Verslas

2017.03.27

Autorius: Kristina Augustinaitė

Temos: , .

„Motorolos“ konkursas įkvėpė sukurti unikalų gaminį

„DigiFrameMod“ sumanytojas - Andrius Valentukonis. BFL/Karolio Kavolėlio nuotr.

Išgirdę apie bendrovės „Motorola“ paskelbtą konkursą „Transform the Smartphone Challenge“, vilnietis Andrius Valentukonis (43), kaunietis Marius Gailius (25), šiuo metu besipraktikuojantis Bostone, ir amerikietis Bryce’as Fitzimonsas (33) iš Kalifornijos ėmėsi kurti papildomus įrenginius „Moto Mods“ neseniai išleistų telefonų serijai „Moto Z“. Apie savo sumanymo sukurti e. popieriaus ekraną įgyvendinimą ir pasiruošimą pristatyti gaminį tarpusavio finansavimo platformoje „Indiegogo“ pasakojo „DigiFrameMod“ sumanytojas A. Valentukonis.

Pristigo laiko

Verslininkas džiaugiasi, kad aplinkiniai nuo pat pradžių labai palaikė sumanymą sukurti prikabinamą prie telefono antrąjį e. popieriaus ekraną. Pasak pašnekovo, pasiruošimui pristatyti gaminį tarpusavio finansavimo platformoje reikėtų skirti šiek tiek daugiau laiko, nei turėjo „DigiFrameMod“ komanda. „Turėjome labai nedaug laiko pasiruošti ir parengti gerą idėjos pristatymą, todėl kampaniją platformoje „Indiegogo“ teko pradėti skubotai, kad suspėtume iki „Motorolos“ konkurso nustatytos datos. Kampanijos metu dar tobulinome vaizdinę medžiagą ir vaizdo pristatymą“, – pasakoja A. Valentukonis.

Atvira erdvė programuotojams

„DigiFrameMod“ sumanytojo teigimu, panašių įrenginių jau sukurta telefonui „iPhone“, bet „Moto Z“ ir „Moto Mod“ suteikia labai gerai tokiam ekranui tinkančią platformą. Verslininkas pabrėžia, kad nuo panašių įrenginių kitiems telefonams „DigiFrameMod“ nugarėlė skiriasi tuo, kad ji veiks ir neprikabinta prie telefono. Tai tarsi savotiškas skaitmeninis „primintukas“, kurį galima prikabinti kaip magnetuką prie šaldytuvo, kad jis parodytų tai, ką svarbu prisiminti, ar kitą reikiamą informaciją. Be to, pašnekovas atkreipia dėmesį, kad tai bus atvira platforma programuotojams, kurie galės parašyti valdiklius savo norimai ir aktualiai informacijai rodyti šiame įrenginyje.

Pristatymui užtenka prototipo idėjos

 

„Pirmiausia tikimės pasitikrinti, kiek aktuali pati idėja, ir surinkti pakankamai lėšų prototipo detalėms, projektui ir jo bandomajai gamybai.“

A. Valentukonis.

 

Aptardamas platformos „Indiegogo“ pasirinkimą pristatant savo gaminį, A. Valentukonis pabrėžia, kad tai yra vienintelė platforma, kurioje galima ieškoti finansavimo dar gaminio idėjos stadijoje, net neturint veikiančio prototipo, kitaip nei to reikalauja „Kickstarter“. Be to, pati „Motorola“ savo konkurso partneriu taip pat pasirinko platformą „Indiegogo“. „DigiFrameMod“ sumanytojas taip pat atkreipia dėmesį, kad platforma „Indiegogo“ leidžia pervesti finansavimą į Lietuvą, o „Kickstarter“ lietuviškos banko sąskaitos netinka. „Parengę savo gaminio pristatymą „Indiegogo“ platformoje, pirmiausia tikimės pasitikrinti, kiek aktuali pati idėja, ir surinkti pakankamai lėšų prototipo detalėms, projektui ir jo bandomajai gamybai“, – vardija jis.

Susidomėjimas lietuvių idėja

Šią lietuvių idėją jau pastebėjo ir pati konkurso organizatorė „Motorola“, kuri ne tik nemokamai suteikė reikiamus įrankius prototipui įgyvendinti, bet ir pakvietė lietuvių komandą 2017 m. balandžio 19 d. atvykti į „Motorolos“ būstinę Čikagoje (JAV) kartu su kitais konkurso finalininkais. Ten jiems bus suteikta galimybė pasikonsultuoti su technikos, rinkodaros bei platinimo specialistais, taip pat pristatyti savo idėjas ankstyvojo investavimo fondui „Lenovo Capital“. A. Valentukonis tikisi įrenginiu sudominti ir „Verizon“ atstovus, kurie per savo parduotuvių tinklą JAV platina telefonus „Moto Z“. O kol kas palaikyti šią idėją galite čia: https://www.indiegogo.com/projects/digiframemod-e-paper-2nd-screen-for-moto-z-phone#/.

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.