...

Išskirtys: sėkmės istorija

Verslas

2014.09.03

Autorius: Malcolmas Gladwellas

Temos: .

Išskirtys: sėkmės istorija

Malcolmas Gladwellas „Išskirtys: sėkmės istorija” Leidykla „Eugrimas”

Autorius

Kanados žurnalistas, rašytojas, bestselerių autorius Malcolmas Gladwellas pasaulyje žinomas dėl kultinėmis tapusių knygų „Mirksnis“, „Virsmo taškas“, „Ką pamatė šuo“. Jo pavardė puikuojasi žurnalo Time sudarytame įtakingiausių pasaulio žmonių šimtuke. Jis yra ne pelno siekiančios organizacijos Thinkers50 įtakingiausių verslo mąstytojų dešimtuke. Knygose autorius analizuoja socialinių mokslų – psichologijos, sociologijos, socialinės psichologijos – tyrinėjimų išvadas, pateikia originalių ir provokuojančių savo įžvalgų, neretai į tekstą įpindamas autobiografinių detalių.

Aprašymas

Knygoje „Išskirtys: sėkmės istorija“ rašytojas gilinasi į neįtikėtinas sėkmės istorijas ir bando atsakyti į klausimą – kodėl vieniems žmonėms taip sekasi? Kur slypi sėkmės paslaptis – charakteryje, genuose, gimimo datos skaičiuose, o gal tiesiog netikėtai susiklosčiusiose aplinkybėse?

M. Gladwellas knygoje imasi įrodyti, kad tikrosios sėkmės istorijos yra nulemtos ne tik intelekto ir ambicijų. Jos yra kur kas įdomesnės ir sudėtingesnės.

Norite suprasti, kaip Bilas Geitsas pasiekė tokios sėkmės? Arba sužinoti, kodėl The Beatles tapo viena garsiausių ir sėkmingiausių muzikos grupių pasaulyje? Tuomet atidžiai apsidairykite aplink, sako M. Gladwellas, svarbios net smulkiausias detalės, kurios iš pradžių gali pasirodyti visai nereikšmingos.

„Išskirtys: sėkmės istorija“ net 15 savaičių puikavosi New York Times bestselerių sąrašuose. Literatūros kritikai šią knygą sutiko itin palankiai, vadindami ją viena asmeniškiausių rašytojo knygų – „jausmas, lyg skaitytum autobiografiją“.

Kritikai sutaria, kad M. Gladwellas į visiems žinomus faktus ir asmenybes sugeba pažiūrėti novatoriškai, su didžiule energija ir lengva pasakotojo ranka.

Leidykla „Eugrimas“, p. 344;

www.eugrimas.lt

Viršelis – minkštas;

Data – 2014 m.

Kalba – lietuvių

Kaina – 15,99 lito, 4,63 euro

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.