...

„Gyvų pažinčių“ programėlė ieškantiems kompanijos savaitgaliui ir verslui

Verslas

2014.04.09

Autorius: Justina Kabakaitė

Temos: .

„Gyvų pažinčių“ programėlė ieškantiems kompanijos savaitgaliui ir verslui

„Hunt me“ programėlės kūrėjas Viktoras Ivanovas Asmeninio albumo nuotr.

Iš Mažeikių kilęs Viktoras Ivanovas (29 m.) gyvena Vilniuje. Interneto platybėse jis sukasi jau 14 metų, dar paauglystėje pradėjo tuo domėtis ir užsidirbti savoms išlaidoms, kurdamas interneto svetaines užsakovams iš už Atlanto. Šiuo metu vaikinas plėtoja savo verslą. Ši programėlė – pirmasis bandymas naujoje sferoje. Padrąsinimas išbandyti jėgas mobiliajame versle jam kilo dalyvaujant startuolių seminare.

Žingsnis į mobiliųjų programėlių rinką Viktorui yra dar vienas darbo ir atsidavimo reikalaujantis iššūkis. Pasak jo, „Gyvų pažinčių“ idėja kilo iš kasdienybės, iš žinojimo, kad kiekvienas žmogus trokšta bendrauti, kalbėtis, tačiau ne visuomet išdrįsta tai pasakyti ar parodyti.

Turbūt dauguma norime gatvėje užkalbinti patikusį žmogų, bet pristigę drąsos to nepadarome. Jeigu šalia esantis žmogus turėtų savo profilį programėlėje, būtų lengva sužinoti jo telefono numerį ar nusiųsti žinutę ir užmegzti pažintį.

Programėlė sklandžiam bendravimui

Viktoro sukurta mobilioji programėlė „Hunt me“ („Sumedžiok mane“) pažintims suteikė naują prasmę. Ši programėlė skirta tam, kad pirmasis pažinties etapas būtų sklandus ir sėkmingas. Savo išmaniajame telefone įdiegę programėlę tarsi prisijungiate prie gyvų pažinčių tinklo, todėl galite pamatyti visus 500 metrų atstumu esančius ir susipažinti norinčius žmones.

Eidami mieste sutinkate daugybę žmonių, o gal yra tokių, kuriuos sutinkate nuolat? Žemėlapyje galite stebėti sutiktus žmones, matyti, kurioje vietoje, kada ir kiek kartų buvote juos sutikę. Kas nors krito į akį? Pasiūlykite šiam žmogui tapti draugu ar parašykite žinutę ir mėgaukitės gyvų pažinčių patirtimi!

Savo anketoje galite nurodyti ne tik savo kontaktinius duomenis, bet ir feisbuko anketą, kurioje jumis besidomintis žmogus galės sužinoti dar daugiau.

Bet kuriuo metu galite paskelbti, ko šiuo metu ieškote. Galbūt šiandien norite smagiai praleisti vakarą, gal ieškote kompanijos savaitgaliui, o gal domina smagus pasišnekučiavimas prie vyno taurės. Anketoje galite paskelbti savo būseną ir jūsų mintimis susidomėję žmonės patys parašys jums žinutę. Taip pat galite matyti, kas peržiūri jūsų anketą.

Pažinčių erdvė yra labai didelė

„Hunt me“ gali ne tik padėti rasti kompaniją vakarui, bet ir išspręsti kitus kilusius klausimus. Dalyvaujant konferencijoje, ieškant pažinčių „Hunt me“ tampa puikia priemone pastebėti reikiamus žmones ir gauti jų kontaktinius duomenis. Ieškote, kas gali padėti atlikti studijų darbą? Paskelbkite tai, gal greitai atsiras žmogus, galintis padėti.

Daugelis žmonių teigia, kad dažniausiai pažinčių ratas išauga susipažįstant su draugų draugais, giminėmis ir pažįstamais. Tačiau ne tik giminės ir draugai gali padėti susipažinti. Pažinčių erdvę bet kuriuo metu galite perkelti ten, kur esate. Tai ir yra modernios visuomenės išradimas. Pažintys gali užsimegzti bet kurioje vietoje, tik reikia suteikti tam šansą. Čia jums ir padės naujoji programėlė.

Kurdamas projektus Viktoras džiaugiasi, kad kiekvieną dieną gali dirbti tai, kas labiausiai patinka, nes tuomet ir patys darbai vyksta daug greičiau, be to, pasiekiami geriausi rezultatai. Pasak jo, darbe svarbi stipri komanda, kuri dirbtų produktyviai, kokybiškai ir turėtų gerų minčių, kaip patobulinti kuriamą produktą.

Dėl to Viktoras kitiems norėtų palinkėti dirbti tai, kas labiausiai patinka ir ką geriausiai sugeba. O tuos, kurie turi užslėptų idėjų, ragina išdrįsti jas įgyvendinti ir nustebinti visą pasaulį.

Svarstant, ar verta įgyvendinti idėją, svarbu suvokti, kuo ji bus naudinga kitiems ir kuo išsiskirs. Kuriant ką nors nauja visuomet tenka apsišarvuoti kantrybe, nes generuojant idėją norisi vartotojui pasiūlyti vis geresnį ir patogesnį projektą. Todėl dažnai galutinai paleistas produktas būna gerokai patobulintas. Turėkite gerą idėją, planuokite ir imkitės veiksmų“, – su šypsena kiekvienam linki Viktoras.

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.