...

2020 metai: ką verslui žada žvaigždės?

Verslas

2019.12.29

Autorius: Ugnė Mažonaitė

Temos: .

2020 metai: ką verslui žada žvaigždės?

E. Gubinas Asmeninio albumo nuotr.

Metų pabaiga dažnai kelia klausimų, kokie bus ateinantieji. Verslo sektorius taip pat nėra išimtis. Kaip seksis šios srities atstovams ir ko vertėtų tikėtis iš artėjančių 2020 – Baltosios Žiurkės metų papasakos sėkmės mokytojas, astrologas, konsultantas gyvenimo klausimais Egidijus Gubinas.

Metai bus įvairiapusiški

Anot astrologo ateinančiais metais, visiems zodiako ženklams itin svarbu būti atkakliems bei žingeidiems, o tuomet, tikėtina nusišypsos sėkmė. „2020 metai žada daug permainų, emocijų ir pergyvenimų. 2020 metai bus palankūs tiems, kurie ieškos naujų galimybių versle, naujų srovių, nišų arba tose srityse kur kiti sustojo, o kažkas pamatys ten naujas galimybes. Jeigu būsite aktyvūs, galite įgyvendinti savo planus. 2020 gali sektis tiems kurie ieškos versle“ – teigia E. Gubinas. Taigi, itin svarbus kūrybiškumas ir gebėjimas naujai pažvelgti į iš pažiūros jau banaliomis tapusias situacijas ar veiklos sritis.

Tinkamiausias laikas pokyčiams

Jei svarstote, jog vertėtų įgyvendinti svarbius verslo pokyčius, tačiau negalite apsispręsti kada ir koks laikas galėtų būti palankiausias, pašnekovas siūlo neatidėlioti ir rinktis pirmąją metų pusę: „Pirma metų pusė gali būti palankesnė, nei antroji, todėl svarbius darbus vertėtų planuoti pirmoje metų pusėje.“
Vis dėl to, jei nespėjote visko įgyvendinti pirmajame metų pusmetyje, geriau palūkėti ir labai neskubėti, nes tai gali atnešti daugiau nuostolių, nei naudos: „Antroje metų pusėje tikėtina daugiau nepalankių pokyčių, krizių ir galimų finansinių praradimų.“- sako sėkmės mokytojas.
Tiems, kurie norėtų įsilieti į startuolių gretas, E. Gubinas pataria rinktis laikotarpį iki vasaros pradžios: „Bendrai žiūrint 2020 – aisias metais palanku pradėti verslą iki birželio mėnesio pradžios.“ Pašnekovas taip pat išskiria ir vieną mėnesį, kuomet priimti lemiamus sprendimus gali būti itin pavojinga: „Nepalankiausias laikotarpis nuo birželio mėnesio pradžios iki liepos mėnesio pradžios.“

Pasitikėkite, bet patikrinkite

Daugeliui turbūt girdėta, kad kas per daug, tas nesveika, tiesa? Kartais labai svarbu sustojimas tam, kad viską galėtumėte įvertinti ir iš naujo apsvarstyti. Anot E. Gubino, „jeigu pirmoje metų pusėje jums labai gerai seksis, tai pasistenkite laiku sustoti, kad neperdegtumėte.“ Būtent tai gali sukelti dar daugiau nepageidaujamo streso ir pakenkti veiklos kokybei. Taip pat, astrologas perspėja, kad vertėtų atsakingai rinktis žmones, su kuriais planuojate bendradarbiauti 2020-aisiais: „Daugelis gali susidurti su apgaulėmis ir nesąžiningumu, todėl būkite budrūs, tinkamai įvertinkite savo verslo partnerius ir klientus. Jeigu nebūsite kuo nors pilnai įsitikinę, tai verčiau nerizikuokite.“ Būkite dėmesingi, tačiau netapkite pernelyg įtarūs.

Kas sulauks sėkmės?

O kurios verslo sritys gali tikėtis sėkmės Baltosios pelės metais? E. Gubinas išskiria keletą – „2020 daugiausia pasisekimo gali sulaukti verslo sritys susijusios su užsieniu, oro transportu, pramogomis, importu bei eksportu ir dirbtiniu intelektu.“ Tačiau suklusti ir labiau apgalvoti savo sprendimus, anot astrologo, turėtų tie, kurie darbuojasi nekilnojamo turto srityje: „Antroje metų pusėje tikėtina labiausiai gali nukentėti verslas susijęs nekilnojamu turtu, nes gali kristi kainos.“ – perspėja E. Gubinas.

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.