...

Visos Europos mastu įvertintas ir apdovanotas projektas „App Camp“

Verslas

2014.10.03

Autorius: Veronika Bielinė

Temos: , .

Visos Europos mastu įvertintas ir apdovanotas projektas „App Camp“

Lietuvos mobiliųjų programėlių laboratorijos „App Camp“ komandos apdovanojimas. Asmeninio archyvo nuotr.

2014 m. spalio 2 d. Neapolyje jau devintus metus iš eilės įteikti Europos verslininkystės skatinimo apdovanojimai (angl. European Enterprise Promotion Awards, EEPA), o vienas jų atiteko Lietuvos mobiliųjų programėlių laboratorijos „App Camp“ komandai už verslumo dvasios skatinimą.

Šiemet nacionalinėse atrankose dėl teisės dalyvauti Europos verslininkystės skatinimo apdovanojimų konkurse atrinkti 22 projektai iš 15 šalių, kurie pretendavo į šešias nominacijas: verslumo dvasios skatinimas, investicijos į įgūdžius, verslo aplinkos gerinimas, tarptautinės verslo plėtros rėmimas, žaliųjų rinkų plėtros ir išteklių panaudojimo efektyvumo skatinimas, atsakingas verslas. Tarp šių projektų pateko ir Lietuvoje įgyvendinamas mobiliųjų programėlių projektas „App Camp“, kuris buvo išrinktas laimėtoju savo kategorijoje.

Toks įvertinimas rodo, kad tai, kas gimsta iš didelio noro ir kūrybiškumo, gali sulaukti pripažinimo.

Tomas Martūnas

„Labai džiaugiamės tokiu įvertinimu, tai didelis laimėjimas visos Europos mastu. Toks įvertinimas rodo, kad tai, kas gimsta iš didelio noro ir kūrybiškumo, gali sulaukti pripažinimo“, – džiaugiasi įmonės „App Camp“ vadovas Tomas Martūnas. Paklaustas, koks sėkmės kelias, pašnekovas neslepia: „To, kas šiandien sukurta ir padaryta, galima buvo pasiekti tik sujungus daug komponentų: tai universitetas, partneriai, studentai, mokslo bendruomenė ir, žinoma, patirtis. O pripažinimas Europos mastu suteiks galimybę plėsti savo projektą Europoje, perduoti praktinę patirtį ir leisti šaknis gilyn.“

Mobiliųjų programėlių laboratorijos „App Camp“ tikslas – suburti geriausių programėlių kūrėjų bendruomenę iš Baltijos ir Skandinavijos regiono, suteikti jiems galimybę dirbti kartu, burtis į komandas ir per savaitgalį sukurti naujų produktų. „Taip skatiname mobiliųjų startuolių ir programėlių ekosistemą Lietuvoje. Mes padedame suburti studentus ir mokslo bendruomenę, sujungti žinias ir patirtį, skatiname keistis idėjomis ir rasti geriausią sprendimą. Sutelkus viską į vieną vietą, gaunamas puikus rezultatas, o studentai gali išmėginti jėgas kurdami tikras mobiliąsias programėles ir komercializuoti savo idėjas. Tai nuoseklus procesas, kuriam reikia didelės kantrybės ir tikėjimo savo idėja. O šiemet mūsų projektas jau bus jubiliejinis – penktasis“, – su dideliu entuziazmu projekto sėkme dalijasi T. Martūnas.

Apdovanojimai įmonei „App Camp“ yra puiki proga parodyti save ir savo gebėjimus. T. Martūnas pripažįsta, kad įžengti į Europos rinką ne taip paprasta. Vis dėlto prestižinis prizas prie to tikrai prisidės. „Į Europą brautis labai sunku. Tam prireikia labai daug kantrybės. Visi šie pripažinimai padeda, todėl į apdovanojimus žiūriu kaip į pagalbą plečiantis“, – teigia pašnekovas.

Europos verslumo skatinimo apdovanojimai – tai puiki galimybė skatinti verslumui, dalytis geriausios verslumo politikos ir patirties pavyzdžiais, didinti informuotumą apie verslininkų vaidmenį visuomenėje ir paskatinti bei įkvėpti potencialius verslininkus.

Europos Komisijos pramonės ir verslumo komisaras, pirmininko pavaduotojas Ferdinando Nelli Feroci teigė: „Europos verslininkystės skatinimo apdovanojimų laimėtojai yra pavyzdys organizacijoms, kurios skatina mažas bei vidutines įmones ir verslumą visoje Europoje. Džiaugiuosi matydamas projektus, kurie savo pavyzdžiu parodo galimybes, kuriant savo nuosavą verslą.“

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.