...

Startuolis „Revolut“ pritraukė 500 mln. JAV dolerių investiciją

Verslas

2020.03.04

Autorius: Ieva Kniukštienė

Temos: , .

Startuolis „Revolut“ pritraukė 500 mln. JAV dolerių investiciją

Techcrunch nuotr.

Jungtinėje Karalystėje įkurtas startuolis „Revolut“ vėl stebina savo sėkmės istorijomis. Lietuvišką bankinę licenciją turintis neobankas pritraukė 500 mln. JAV dolerių investiciją iš Jungtinių Amerikos Valstijų bendrovės „Technology Crossover Ventures“. Po šios investicijos bendrovė „Revolut“ jau vertinama 5,5 mlrd. JAV dolerių.

Portalas „TechCrunch“ nurodo, kad tai ne pirmoji startuolio investicija, o iš viso pritrauktų finansinių injekcijų suma jau siekia 836 mln. JAV dolerių.

Stulbinami pasiekimai

Šiuo metu startuolis „Revolut“ turi daugiau nei 10 mln. klientų, daugiausia Europoje ir Jungtinėje Karalystėje. Pateikiami procentiniai įmonės augimo rodikliai išties stebina. Per praėjusius metus bendras vartotojų skaičius išaugo 169 procentais, o kasdien aktyvių klientų skaičius didėjo net 380 procentų. 

Po naujos gautos finansinės injekcijos išplatintame pranešime spaudai startuolio įkūrėjas Nikolajus Storonskis sako, kad pinigai bus skirti produktui tobulinti esamiems vartotojams ir pajamoms didinti. 

Šiuo metu startuolio komandoje dirba per 2 tūkst. darbuotojų. „Revolut“ užsiima mokėjimų bei pinigų perlaidų supaprastinimu. Vartotojai, turėdami „Revolut“ kortelę, gali atsiskaityti daugiau kaip 150 valiutų, pervesti pinigus į užsienį 30 valiutų. Startuolis siūlo pervedimus ir atsiskaitymus specialia programėle, be, kaip patys įkūrėjai teigia, absurdiškų valiutos keitimo ar pervedimo kursų. 

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.