Patys patekę į krizę, sukūrė sprendimą padėti kitiems

Verslas

2020.10.07

Autorius: Veronika Bielinytė

Temos: , , .

Patys patekę į krizę, sukūrė sprendimą padėti kitiems

J. Možeiko Asmeninio albumo nuotr.

Krizė smarkiai palietė turizmo sektorių visame pasaulyje. Bet turizme dirbę žmonės ir jų potencialas liko. Į keblią padėtį dėl pandemijos šį pavasarį patekę turizmo profesionalai „AirGuru“ sugalvojo sprendimą, kaip padėti sau ir kitiems. Įmonės vadovas Janis Možeiko pasakoja, jog supratę turizmo sektoriaus perspektyvas artimiausiems metams, nusprendė imtis naujo projekto ir įkūrė CVNET.lt – portalą skirtą darbo paieškai.

„Prieš septynerius metus, kai atėjome į turizmo rinką, smarkiai pakeitėme nusistovėjusias taisykles. Sukūrėme naują standartą ir pradėjome naudoti pažangias technologijas, dėl kurių mūsų konkurentams teko gerokai pasistiebti arba likti nuošalyje. Dabar mūsų tikslas toks pats – eiti koja kojon su naujausiomis technologijomis ir kurti produktus, kurie yra inovatyvūs ir maksimaliai patogūs visiems vartotojams“, – apie CVNET.lt projektą sako „AirGuru“ vadovas J. Možeiko. 

Kūrė patogią sistemą

Kaip ir prieš keletą metų startavę turizmo srityje, taip ir dabar „AirGuru“ komanda siekia žengti bent viena koja priekyje kitų, esančių rinkoje.

„Su tokiu pačiu požiūriu, kokiu atėjome į turizmo rinką, sukūrėme ir naują CV portalą –  atitinkantį geriausias pasaulines praktikas, orientuotą į vertės kūrimą vartotojams“, – sako „AirGuru“ įmonės vadovas J. Možeiko. 

Prie CVNET.lt portalo dirbanti komanda ieškojo technologinių sprendimų, kurie būtų patogūs tiek darbdaviui, tiek darbo ieškančiam. CVNET.lt tikslas – sėkminga darbuotojo atranka su minimaliomis pastangomis. Kuriamos ir naudojamos pažangios technologijos, kurios supaprastins darbo skelbimų sukūrimą, leis pritraukti ir atrinkti tinkamiausius kandidatus bei palengvins įdarbinimo procesų valdymą.

Anot pašnekovo, kuriant CVNET.lt portalą buvo nuolat galvojama apie vieną tikslą – sukurti jį kuo patogesnį, kad vartotojams nereikėtų jame užsibūti ir pasiklysti šimtuose jiems neaktualių darbo skelbimų. Patogus filtravimas, minimalistinis puslapio dizainas ir aktualūs, nuolat atnaujinami darbo skelbimai palengvins dažnai chaotiškas darbo paieškas.

Puslapio funkcionalumas labai aktualus ir įmonėms, ieškančioms darbuotojų. „Kuriame inovatyvius sprendimus verslui, kurie labai palengvins tinkamo darbuotojo paieškas. Daugeliu atvejų įmonė gauna dešimtis ar šimtus CV į savo pašto dėžutes, pasimeta laiškuose, neturi pakankamai laiko perskaityti dažnai per ilgus gyvenimo aprašymus. Neretai įdarbinimo procesai tampa tikru galvos skausmu. Mūsų sistemoje įmonės galės lengvai rasti kandidatus, kurie atitiks jų darbo vietos keliamus reikalavimus, galės saugoti kandidatų aplikacijas, kviesti į pokalbius ar vykdyti kitus su įdarbinimu susijusius procesus“, – teigia pašnekovas.

Kitoks požiūris į kainodarą

CVNET.lt vietoj įprastos rinkos kainodaros už darbo skelbimą ir jų trukmę siūlo įsigyti mėnesinius planus. Jie suskirstyti į tris grupes pagal esminius kiekvieno verslo darbuotojų paieškos poreikius. Toks kainodaros principas leis ne tik aiškiau prognozuotis išlaidas darbuotojų paieškai, tačiau ir leis ženkliai sutaupyti lyginant su įprastinėmis CV portalų kainomis. 

„Ateiname į šį rinkos segmentą ilgam, o kartu atsinešame ir kitokį požiūrį į kainodarą, kuri, mūsų nuomone, turi būti orientuota į ilgalaikį bendradarbiavimą, o ne vienkartinius pirkimus”, – teigia CVNET.lt produkto vadovas Marius Kirilka.

Be to, maži ir retą, ne periodišką darbuotojų paieškos poreikį turintys verslai galės naudotis CVNET.lt portalu nemokamai. 1 aktyvus darbo skelbimas nieko nekainuos. „Iš savo patirties skirtingose veiklose matome, kad verta investuoti į potencialių klientų auginimą, o ne galvoti, kaip “riebiai” apmokestinti pirmą pirkimą. Tad šis pasiūlymas yra iš esmės kvietimas augti drauge”, – teigia M. Kirilka. 

Nemokamas CV sukūrimo įrankis

Dabartiniame kontekste, darbą pakeisti ar į naują sritį persikvalifikuoti bus naujas iššūkis. CVNET.lt portalo tikslas – kad šis iššūkis būtų kuo malonesnis. Vienas labiausiai darbo paieškas palengvinančių CVNET.lt įrankių – nemokamas darbuotojo CV sukūrimas. 

„Tai labai patogus įrankis, kuris leidžia gyvenimo aprašymą greitai susikurti net niekada to nedariusiam. Pakaks atsakyti į keletą užduotų klausimų, užpildyti kelias eilutes. Sistema jums suformuos stilingą ir šiuolaikinius standartus atitinkantį gyvenimo aprašymą“, – pasakoja J. Možeiko.

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.