...

Lietuvių startuolis „Toyze“ sparčiai gausina partnerių būrį

Verslas

2014.12.22

Autorius: Povilas Sabaliauskas

Temos: .

Lietuvių startuolis „Toyze“ sparčiai gausina partnerių būrį

Vilius Rinkūnas - „Toyze“ vadovas. BFL/ Vygintas Skaraitis nuotr.

Lietuviškas trimačių (3D) personalizuotų žaislų spausdinimo startuolis „Toyze“ pasirašė bendradarbiavimo sutartį su nemokamų žaidimų išmaniesiems įrenginiams ir socialiniams tinklams lydere „Game Insight“. Dabar šios garsios kompanijos sukurto žaidimo „The Tribez“ gerbėjai galės „Toyze“ programėlėje susimodeliuoti ir parsisiųsti paštu trimačiu (3D) spausdintuvu išspausdintas savo mėgstamiausių personažų figūrėles.

Atvers galimybių ir vieniems, ir kitiems

„Toyze“, į kurį šiemet investavo „Nextury Ventures“, – tai pirmasis virtualusis įrankis, leidžiantis vartotojui savo išmaniajame telefone arba planšetiniame kompiuteryje pačiam susimodeliuoti mėgstamą žaidimo herojų ir išsiųsti užsakymą, kad figūrėlė būtų išspausdinta trimačiu (3D) spausdintuvu. „Toyze“ leidžia žaidėjams susikurti ir atsispausdinti mėgstamo žaidimo herojų, pasirenkant norimą jo pozą ir pridedant įvairių detalių – akinius, kepurę ir pan.

Dabar „Game Insight“ sukurtų populiarių žaidimų gerbėjai galės savo mylimus personažus turėti šalia savęs – personalizuoti ir parsisiųsti trimačiu (3D) spausdintuvu išspausdintus herojus.

Vilius Rinkūnas

Galima drąsiai teigti, kad startuoliui ši partnerystė bus nemenka paspirtis siekiant pakilti į aukštesnį lygmenį. „Game Insight“ – nemokamų žaidimų, skirtų išmaniesiems telefonams, planšetiniams kompiuteriams ir socialiniams tinklams, lyderė, turinti daugiau nei 250 mln. žaidėjų visame pasaulyje. O „The Tribez“ yra vienas sėkmingiausių „Game Insight“ sukurtų žaidimų. Jis turi daugiau nei 24 mln. gerbėjų ir net 102 šalyse „The Tribez“ yra tarp dešimties populiariausių žaidimų. Taigi „Toyze“ atsiveria didžiulė rinka. „Džiaugiamės, kad pasaulinė mobiliųjų žaidimų kūrimo lyderė „Game Insight“ sutiko bendradarbiauti su „Toyze“. Dabar šios garsios kompanijos sukurtų populiarių žaidimų gerbėjai galės savo mylimus personažus turėti šalia savęs – personalizuoti ir parsisiųsti trimačiu (3D) spausdintuvu išspausdintus herojus“, – teigia „Toyze“ vadovas Vilius Rinkūnas.

Sparčiai tobulėja ir plečia veiklą

„Vien per šiuos metus „Toyze“ vartotojai jau sukūrė daugiau nei 400 tūkst. trimačių (3D) modelių. Kiekvienas vartotojas gali nemokamai atsisiųsti „Toyze“ programėlę iš „Google Play“ ir „App Store“ ir nemokamai susimodeliuoti žaidimo herojų bei pasidalyti jo nuotrauka socialiniuose tinkluose. Mokėti reikia tik už susikurtos figūrėlės išsispausdinimą. „Toyze“ programėlėje vartotojas susimodeliuoja savo mėgstamą žaidimo herojų – pasirenka norimą pozą, pageidaujamus aksesuarus. Jeigu vartotojas nori, mes jo susikurtą virtualų žaislą išsspausdiname trimačiu (3D) spausdintuvu ir atsiunčiame paštu. Populiariausi yra „Pou“, „Talking Tom“ ir „Om Nom“ žaidimų personažai. Daugiausia mūsų programėle naudojasi Jungtinėse Amerikos Valstijose, Vokietijoje, Pietų Amerikoje“, – sako startuolio vadovas.

Populiarėjant trimačiams (3D) spausdintuvams, „Toyze“ sėkmė turėtų tik didėti. Šiandien ši technologija dar nėra labai žinoma, bet trimačiams (3D) spausdintuvams tampant beveik kiekvienuose namuose turimu daiktu, „Toyze“ pasieks vis daugiau ir daugiau žmonių. „Šiuo metu trimačiai (3D) spausdintuvai labai paplitę tokiose pramonės srityse kaip medicina, karo pramonė, automobilių pramonė, greitojo prototipavimo paslaugos. Kasdieniame gyvenime tai – naujiena. Ši technologija yra brangi, todėl namuose pamatyti trimatį (3D) spausdintuvą – retenybė. Manau, kad ši situacija, kalbant apie namų rinką, sparčiai keisis per artimiausius metus. Mūsų vienas išspausdintas herojus kainuoja nuo 9 dolerių“, – teigia V. Rinkūnas.

Lietuvių startuolis toliau sparčiai gausina partnerių būrį ir jau greitai tikisi paskelbti apie naujas partnerystes.

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.