...

Kauniečiai sukūrė virtualų lenktynių simuliatorių

Verslas

2020.12.11

Autorius: bzn start

Temos: , .

Kauniečiai sukūrė virtualų lenktynių simuliatorių

Jonas Paulauskas ir Paulius Paražinskas Asmeninio albumo nuotr.

Saugūs miestų gatvėse ir kupini lenktynių adrenalino virtualioje realybėje – pasinerti į algoritmų sugeneruojamą potyrių pasaulį siūlo kauniečiai Jonas Paulauskas ir Paulius Paražinskas. Vyrai, vystantys platformą „Most Realistic“. Tiesa, standartinės patogios kompiuterinių žaidimų kėdės jiems svetimos. Virtualią realybę ir unikalius inžinerinius sprendimus įdarbinę startuolio įkūrėjai siūlo atsidurti tikrame lenktynių automobilyje.

„Gaminame lenktynių simuliatorius – nuo mažiausių atskirų komponentų, tokių kaip pedalai ar vairas, iki pačios judėjimo platformos ir pilno simuliatoriaus. Jo pagalba mūsų klientai gali pramogauti, bei treniruoti savo vairavimo įgūdžius, būdami namuose“, platformą pristato J. Paulauskas.

Kurti šią technologiją vaikinai ėmėsi patys išbandę lenktynininkų duonos. Įveikę ne vieną trasą kauniečiai suprato, kad saugesnių būdų patenkinti adrenalino poreikį, jei domiesi automobiliais, nėra, o kompiuteriniams simuliaciniams žaidimams pritrūksta sąsajų su tikrove.

„Esame dideli automobilių gerbėjai, todėl autosportas niekada nebuvo svetimas, supažindinęs mus ir su įvairių sportinių automobilių taisymo ar net konstravimo procesais. Pavertę tikrą sportinį automobilį simuliatoriumi, sulaukėme labai didelio susidomėjimo, o visa tai virto verslo modeliu, kuris pritraukė partnerių bei investuotojų dėmesį“, verslo pradžią prisimena „Most Realistic“ bendraįkūrėjas.

Išbandė Tenerifėje

Gimusiai idėjai prototipą sukūrę kauniečiai išbandė didžiausiame Tenerifės prekybos centre „Siam Mall“, kur ir sulaukė didžiulio lankytojų antplūdžio bei įsitikino, kad idėją verta plėtoti ir toliau. Startuolis verslo modelį tobulino Kauno mokslo ir technologijų parko verslo pre-akceleravimo programoje „EVOLUT 4.0“.

„Prie mūsų simuliatorių projekto prisijungė įvairūs inžinieriai, medžiagų atsparumo tyrėjai ir technologijų kūrėjai iš įvairių Lietuvos universitetų. Fizinę platformą ir į virtualią realybę nukeliančią programą išbando žaidimų bendruomenės ir realūs Europos bei JAV lenktynininkai. Pats startuolis pritraukė investicijų iš Lietuvoje ir Lenkijoje veikiančių įmonių grupės, tai padės plėsti rinkos geografiją“, viliasi J. Paulauskas.

Pernai startuolio komanda  „Kauno startuolių“ programos finale pripažinta viena iš įtakingiausių ekosistemoje ir pelnė antrąją vietą.

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.