...

„Fixelp.lt“ įkūrėjas: „Nesuk galvos dėl automobilio remonto!“

Verslas

2015.12.07

Autorius: Aistė Noreikaitė

Temos: .

„Fixelp.lt“ įkūrėjas: „Nesuk galvos dėl automobilio remonto!“

„Fixelp.lt“ įkūrėjas - Ignas Udra. Asmeninio archyvo nuotr.

Automobilio remontas ne tik paplonina piniginę, bet ir kainuoja nemažai laiko bei nervų. „Kur taisyti automobilį?“ – dažnai girdimas klausimas tarp draugų ar automobilių forumuose. Šiaulietis Ignas Udra (32) siūlo atsikvėpti. Naudodamiesi jo sukurta automobilių gedimų registravimo sistema „Fixelp.lt“, vairuotojai gali užregistruoti savo automobilių gedimus vienu mygtuko paspaudimu. Su šios sistemos įkūrėju šnekučiavomės apie „Fixelp.lt“ idėją, pranašumus ir perspektyvas.

Idėją lėmė asmeninė patirtis

„Fixelp.lt“ idėja kilo iš vienos gyvenimo situacijos. „Atsiradus specifiniam automobilio gedimui, autoservisas, į kurį kreipiausi, nesugebėjo išspręsti problemos. Teko skambinti į kitus autoservisus, kartoti tą pačią ilgą istoriją. Tam sugaišau tikrai daug laiko. Tuomet toptelėjo mintis, kad būtų labai patogu registruoti gedimą vienoje vietoje. Taip visiems būtų aiškus automobilio modelis, jo gedimas ir remonto istorija“, – sistemos užuomazgas prisimena pašnekovas.

„Įsivaizduokite, kad vienu metu pateikiate užklausą iškart dešimčiai autoservisų ir jie jums atsako, ar galėtų pataisyti gedimą, kiek kainuoja automobilio remontas, kada galite palikti automobilį servise. Automobilio remontas su „Fixelp.lt“ suteikia tokią galimybę“

I. Udra

I. Udra jau dešimt metų dirba su internetiniais sprendimais. Tad sistemos kūrimas jam nebuvo itin naujas dalykas. „Mano profesija glaudžiai susijusi su internetiniais projektais, todėl „Fixelp.lt“ yra mano pomėgio, darbo ir malonumo vairuoti rezultatas“, – pabrėžia įkūrėjas.

Pašnekovas atskleidžia, kad automobilių gedimų sistemos įgyvendinimas prasidėjo nuo prototipų ir pradinių dizaino eskizų kūrimo. „Tik atsiradus realiam sistemos dizainui, pavyko įkalbėti pirmąjį programuotoją prisijungti prie projekto. Prasidėjus pirmiesiems programavimo darbams, iškilo projekto viešinimo klausimas. Dėl šios priežasties suradau žmogų, kuris būtų atsakingas už komunikaciją“, – plėtojimo etapus dėsto vyras.

Kaip veikia „Fixelp.lt“?

Automobilio remontas su „Fixelp.lt“ gali būti paprastesnis. „Įsivaizduokite, kad vienu metu pateikiate užklausą iškart dešimčiai autoservisų ir jie jums atsako, ar galėtų pataisyti gedimą, kiek kainuoja automobilio remontas, kada galite palikti automobilį servise. Automobilio remontas su „Fixelp.lt“ suteikia tokią galimybę. Naudojimasis sistema nieko nekainuoja. Jūs susikuriate anketą, paskelbiate savo automobilio gedimą ir laukiate įvairių pasiūlymų iš autoservisų. Nesvarbu, ar jums reikia taisyti važiuoklę, atlikti techninę apžiūrą, kapitalinį variklio remontą, perdažyti automobilio detales ar tiesiog išvalyti automobilio saloną. Per automobilių gedimų registracijos platformą kiekvienas gali rasti sau tinkamą variantą. Taip taupomas laikas ir papildomos išlaidos“, – sistemos pranašumus vardija pašnekovas.

Internetinė automobilių gedimų registravimo sistema padeda lengviau ir greičiau susisiekti autoservisams ir automobilių savininkams. „Vairuotojams nereikia skambinti į daugybę autoservisų ir pasakoti, kas nutiko automobiliui. Autoservisai gali prisitraukti naujų klientų ir taip gauti reklamos. Šiuo metu diegiame autoservisų vertinimo sistemą. Vairuotojams svarbu ir tai, kad jie gali stebėti išlaidas automobiliui“, – aiškina įkūrėjas.

Sugedęs automobilis užregistruojamas sistemoje. Automobilio registracija – vienkartinis veiksmas. Užregistravus automobilį, skelbiamas gedimas. Autoservisai mato visus gedimus ir teikia pasiūlymus su gedimo kaina, atvykimo laiku ir vieta. Jeigu vairuotojas nesulaukia tinkamo pasiūlymo, jis savo gedimą gali pasiūlyti konkrečiam autoservisui. Vairuotojai ir autoservisai taip pat gali bendrauti per sistemą žinutėmis. Taip galima aptarti gedimo sprendimą, nustatant atvykimo laiką ir apytikslę kainą. Adresas, kur atvykti, matomas prie serviso informacijos.

I. Udra džiaugiasi pirmuoju iššūkiu – dalyvavimu parodoje „Login Startup Fair“. „Ten sutikome daug įdomių žmonių, kurie pasidalijo savo idėjomis, kritika ir pasiūlymais. Vėliau pavyko susitarti su dar vienu programuotoju. Šiuo metu sparčiai tobuliname sistemą, prisijungia vis daugiau autoservisų, o vairuotojai skelbia gedimus. Judame tinkama linkme. Vokietijoje, JAV, Anglijoje tokie sprendimai jau veikia. Taigi tik laiko klausimas, kada visame pasaulyje automobilių savininkai ir autoservisai pereis prie naujo, veiksmingesnio bendravimo. O mes Lietuvoje būsime pirmieji“, – tikina pašnekovas.

Pabaigoje I. Udra pastebi du sudėtingiausius dalykus, pradedant savo verslą: pasiryžti pradėti projektą ir surasti žmones, kurie norėtų savo darbo valandomis prisidėti prie idėjos įgyvendinimo. „Fixelp.lt“ įkūrėjas pataria netrypčioti vietoje ir pirmiausia investuoti savo laiką, o ne pinigus.

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.