...

2,5 mln. dolerių vertės injekcija į lietuviško startuolio „TransferGo” plėtrą

Verslas

2015.12.16

Autorius: BZN start

Temos: , .

2,5 mln. dolerių vertės injekcija į lietuviško startuolio „TransferGo” plėtrą

“TransferGo” komanda. Asmeninio archyvo nuotr.

Vos prieš trejus metus sukurta tarptautinių pervedimų įmonė “TransferGo”, šiandien jau yra rinkos lyderė tarptautinių pervedimų srityje, galinti pasigirti kas mėnesį 20% augančiais pervedimų mastais bei jau 35+ darbuotojų pasiekusiu kolektyvu. Iki šiol kompanija jau yra pervedusi daugiau nei 150 milijonų eurų ir savo klientams sutaupiusi net apie 6 milijonus eurų. Toks spartus ir stabilus kompanijos augimas leido užsitikrinti vienos greičiausiai augančių kompanijų vardą Europoje, kuris lėmė ir naują 2,5 milijonų JAV dolerių investiciją net iš kelių pasaulinio masto investuotojų. Tai didžiausia investicija, kurią yra gavęs finansines paslaugas teikiantis startuolis Lietuvoje. Pirmąją 850 tūkstančių JAV dolerių investiciją kompanija buvo gavusi iš Practica Capital valdomų ankstyvos stadijos rizikos kapitalo fondo Practica Seed Capital bei rizikos kapitalo fondo Practica Venture Capital, įsteigtų pagal JEREMIE iniciatyvą Lietuvoje, kuri finansuojama ES struktūrinių fondų lėšomis pagal Lietuvos 2007-2013 m. ekonomikos augimo veiksmų programą. Practical Capital papildomai investavo ir šiame naujame investicijos į “TransferGo” raunde, toliau reikšmingai prisidėdama prie kompanijos verslo plėtros.

Pasak “TransferGo” vieno iš įkūrėjų ir direktoriaus Daumanto Dvilinsko, kompanijai investuotojų dėmesys ir naujoji investicija yra puikus geros komandos darbo įvertinimas ir tai tik pradžia. “Gauti investicijas iš tokių gerbiamų ir įtakingų žmonių, investavusių Apax Partners fonde, ar vadovavusių kompanijomis Kinnevik ar Travelex yra tikras kompanijos įvertinimas. Džiaugiamės, kad tai padės mums užtikrinti mūsų infrastruktūros augimą bei saugumą ir garantuoti neprilygstamą aptarnavimą mūsų klientams. Bendradarbiavimas su pirmaujančiais regiono bankais yra viena iš mūsų stiprybių. Taip mes galime garantuoti aukščiausios kokybės procesus, kuo žavisi tiek mūsų investuotojai, tiek klientai, galiausiai ir į pokalbius ateinantys kandidatai, kurie nori dirbti “TransferGo”.” – teigia D. Dvilinskas.

 

“Labai smagu matyti, kokią vertę kuria “TransferGo” taupydami pinigus siuntėjams bei užtikrindami naudą galutiniam vartotojui. Visa tai yra produktyvaus ir inovatyvaus bendradarbiavimo su bankais dėka”

M. Ransfordas

 

Vienas iš investuotojų, taip pat investavęs į Apax Partners fondą, Markas Ransfordas teigia: “TransferGo” įgalina migrantus siųsti pinigus namo pačiomis mažiausiomis kainomis. Tai yra žmonės, kurie labiausiai kenčia nuo milžiniškų įkainių bei papildomų mokesčių naudodamiesi tradicinėmis pervedimo priemonėmis. Labai smagu matyti, kokią vertę kuria “TransferGo” taupydami pinigus siuntėjams bei užtikrindami naudą galutiniam vartotojui. Visa tai yra produktyvaus ir inovatyvaus bendradarbiavimo su bankais dėka.”

“TransferGo” turinti du ofisus, vieną Londone, akseleratoriuje “Level39” ir kitą, atnaujintose privačiose kompanijos patalpose Vilniuje, džiaugiasi ir nuolatine komandos plėtra. Šiuo metu aktyviai plečiamas kolektyvas Vilniuje, kur dirba pažangiausi IT specialistai bei yra įsikūręs šešiakalbis klientų aptarnavimo skyrius. Šiandien “TransferGo” turi virš 30 bankų – partnerių ir tai leidžia užtikrinti itin greitus, pigius ir patikimus pervedimus visoje Europoje, taip pat JAV, Australijoje, Kanadoje, Pietų Afrikos respublikoje ir kitur. Svarbiausi kompanijos kriterijai kiekvienam pervedimui yra užtikrinti pinigų saugumą, pervedimo greitį, garantuoti gaunamą sumą ir operuoti be jokių paslėptų mokesčių ar sąlygų.

Kompanija buvo įkurta norint pakeisti nusistovėjusią ir pasenusią tarptautinių pervedimų sistemą, kur klientai moka milžiniškus pervedimo mokesčius, jiems taikomas pats nepalankiausias valiutos keitimo kursas ir niekada nežinia, kokią sumą gaus gavėjas. Pagrindinis “TransferGo” tikslas yra užtikrinti pinigų pervedimo saugumą ir skaidrumą, įgalinant gavėją nuolat sekti pervedimo būseną ir užtikrinant klientų aptarnavimą jam suprantama kalba be jokio bankinio žargono. Šiuo metu puslapis veikia šešiomis (lietuvių, anglų, latvių, rusų, lenkų ir rumunų) kalbomis, jomis yra atsiliepiama ir klientų aptarnavimo skyriaus telefonais.

Apie verslo „TransferGo” verslo istoriją galite pasiskaityti čia.

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.