...

Sužinok pirmas apie planuojamą renginį!

Nemokamų komunikacijos konsultacijų rinkinys smulkiam verslui

Įvykęs renginis

Nemokamų komunikacijos konsultacijų rinkinys smulkiam verslui

Komunikacijos konsultacijų rinkinį sukūrė agentūros „bigNow“, „Headline“, „Open Agency“, „Skaitmeninė reklama“ ir TRUTH. Šiuo bendru darbu agentūros jungiasi prie verslo skatinimo iniciatyvos PLANAS A, kurios tikslas – suteikti pagalbą nuo koronaviruso pandemijos nukentėjusioms įmonėms. Praktiniai patarimai „Efektyvi komunikacija – vienas svarbiausių verslo sėkmės faktorių, todėl tikimasi, kad mažieji Lietuvos verslai šiame rinkinyje ras daug naudingų […]

Kaina: Nemokamai

  • Parsisiunčiama internetu
  • Bilietai: Nemokamai
  • Nėra

Renginio aprašymas:

Komunikacijos konsultacijų rinkinį sukūrė agentūros „bigNow“, „Headline“, „Open Agency“, „Skaitmeninė reklama“ ir TRUTH. Šiuo bendru darbu agentūros jungiasi prie verslo skatinimo iniciatyvos PLANAS A, kurios tikslas – suteikti pagalbą nuo koronaviruso pandemijos nukentėjusioms įmonėms.

Praktiniai patarimai

„Efektyvi komunikacija – vienas svarbiausių verslo sėkmės faktorių, todėl tikimasi, kad mažieji Lietuvos verslai šiame rinkinyje ras daug naudingų įžvalgų ir patarimų, kaip efektyviai organizuoti komunikacijos procesą ir taip pritraukti daugiau klientų, sustipinti prekės ženklą ir įmonės reputaciją. Šiame rinkinyje pateikti patarimai pritaikyti praktiniam naudojimui ir iš smulkiojo verslo įmonių vadovų nereikalauja gilių ir specifinių žinių apie komunikaciją bei rinkodarą“ – teigė PLANAS A iniciavusio Šiaulių banko Rinkodaros ir komunikacijos departamento vadovas Paulius Pocius.

Komunikacijos procesas

Rinkinyje galima susipažinti su svarbiausiais komunikacijos elementais. Verslininkams pateikiami patarimai, kaip palaipsniui susikurti sėkmingą prekės ženklą – nuo audito ir analizės iki išskirtinumo sukūrimo. Pristatomas komunikacijos sklaidos procesas – auditorijų ir konkurentų analizė, media kanalų atrankos principai. Įmonių vadovams atskleidžiama, kaip su verslo naujiena sudominti žiniasklaidą, kaip elgtis ir kokių klaidų vengti interviu metu.

Komunikacija socialiniuose tinkluose

Vis daugiau smulkių įmonių reklamuojasi „Facebook‘e“, tad verslininkams pateikiama praktinių patarimų, kaip efektyviai išnaudoti šį socialinį tinklą savo prekių ir paslaugų pristatymui. Smulkiojo verslo atstovams taip pat patariama atrasti nemokamos platformos „Google My Business“ privalumus ir būti labiau pastebėtiems virtualioje erdvėje bei pritraukti naujų klientų.

Komunikacijos konsultacijų paketą smulkiam verslui galima atsisiųsti iš PLANAS A svetainės https://planas-a.lt/konsultacijos.pdf

Prie PLANAS A iniciatyvos  partnerių jau prisidėjo daugiau nei 10 Lietuvos savivaldybių, „Versli Lietuva“, visuomenininkas Andrius Tapinas.  Iniciatyvoje gali registruotis visos Lietuvos smulkiojo verslo įmonės, kurioms siūloma pasinaudoti įvairiomis naudomis – nuo nemokamo viešinimo, savivaldybių siūlomų lengvatų iki finansinių įrankių verslui.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.