...

Sužinok pirmas apie planuojamą renginį!

VERSLIOS: Ką daryti, kad verslas sektųsi?

Įvykęs renginis

VERSLIOS: Ką daryti, kad verslas sektųsi?

Premium

,

Aktualiausios temos šių dienų verslams ir veikloms bei svarbiausi, su jomis susiję, atsakymai viename renginyje. Čia nebus jokių tuščių žodžių, tik koncentruotas turinys, svarbios patirtys ir vertingi patarimai iš daug pasiekusių profesionalų. Konferenciją VERSLIOS organizuoja „Moters vizija“ renginio kūrėjas Martynas Šaikus. RENGINIO APRAŠYMAS IR PRANEŠĖJAI Susipažinkite su pranešėjų sąrašu. Neabejojame, kad rasite Jums gerai žinomų […]

Kaina: 199.00

  • 2022-10-149:00-18:30
  • Vilnius Grand Resort ir Internetu
  • Bilietai: 199.00
  • Nėra

Renginio aprašymas:

Aktualiausios temos šių dienų verslams ir veikloms bei svarbiausi, su jomis susiję, atsakymai viename renginyje. Čia nebus jokių tuščių žodžių, tik koncentruotas turinys, svarbios patirtys ir vertingi patarimai iš daug pasiekusių profesionalų. Konferenciją VERSLIOS organizuoja „Moters vizija“ renginio kūrėjas Martynas Šaikus.

RENGINIO APRAŠYMAS IR PRANEŠĖJAI

Susipažinkite su pranešėjų sąrašu. Neabejojame, kad rasite Jums gerai žinomų lyderių ir savo sričių ekspertų vardus. Jie visi pasirengę perduoti svarbiausią patirtį, kurią pritaikiusi savo veikloje, pasieksite aukštų rezultatų.

- Agnė Kuzmickaitė: Kaip kūrybines idėjas paversti sėkmingu verslu? Agnė viena žinomiausių Lietuvos mados kūrėjų, išsiskirianti unikaliais meniniais ir funkciniais dizaino sprendimais. Ji nuolat rengia asmeninius mados šou, dalyvauja tarptautiniuose mados renginiuose Londone, Paryžiuje, Berlyne, Kijeve, Rygoje ir kitur.

- Kristina Meidė: Kaip suvaldyti krizes įmonėje ir įgalinti darbuotojus siekti aukščiausių tikslų net iškilus dideliems sunkumams? Kristina nevyriausybinės organizacijos „Raudonasis kryžius“ vadovė, buvusi „Maxima LT“ generalinė direktorė (2017–2020 m.), vadovavusi 15 tūkst. darbuotojų. Tai viena žinomiausių moterų Lietuvoje, sukaupusi vertingą ilgametę patirtį.

- Vilma Drulienė: Kaip pažadinti miegantį tigrą – startup'o greitis brandžioje organizacijoje. Latvijos įmonių grupės REPHARM GROUP farmacijos verslų valdybos pirmininkė bei vadovė. Vadovauja didmeninės ir mažmeninės prekybos farmacijos lyderėms Latvijoje – „Recipe plus“, „Meness aptieka“ bei gamybos įmonei „Rigas Farmaceitiska Fabrika“.

- Marius Jovaiša: Kaip sėkmingai įvesti naują produktą į rinką? Asmeninė patirtis sukuriant vieną sėkmingiausių naujo produkto įvedimo į rinką kampanijų – „Neregėtos Lietuvos“ strategija ir rekomendacijos. Verslininkas, fotografas, leidyklos „Unseen Pictures“ steigėjas, investuotojas, fotografijų albumo „Neregėta Lietuva“ autorius, rašytojas, dokumentinių filmų kūrėjas. Sukūrė ir užaugino 15 reklamos agentūrų tinklą Baltijos šalyse, ir įgyvendino daugybę kitų projektų.

- Raimonda Kižienė: Kaip karas atnešė milžiniškus pokyčius versle ir kaip sprendėme iššūkius savo įmonėse? „SBA baldų kompanijos“ generalinė direktorė. Daugelį metų ėjo vadovaujamas pareigas stambiose Lietuvos ir užsienio įmonėse, tokiose kaip „Eurovaistinė“, „Euroapotheca“, „VP grupė“ ir kt.

- Adrija Čepaitė: Vadovė ir viešasis kalbėjimas. 5 mirtinos klaidos, kurios sugadina viešąją kalbą ir 7 patarimai, kaip savo kalbą paversti įtaigia ir įgalinančia žmones. Adrija viena iš „Go Forward“ akademijos įkūrėjų, sceninės kalbos, iškalbos ir retorikos meistrė. Moteris stažavosi pas Holivudo žvaigždžių sceninės kalbos ir retorikos specialistę Patsy Rodenburg, Sankt Peterburgo teatro akademijos profesorių J. Vasiljevą, Balso centro Škotijoje įkūrėją Kristin Linklater ir kitus.

- Vilmantė Markevičienė: Kaip išauginti savo brand'ą į pasaulinį? Asmeninė patirtis, klaidos ir sėkmės istorija iš moters, sukūrusios moterų itin mėgiamą ir vertinamą higienos produktų liniją „Gentle Day“. Vilmantė – prekinio ženklo „Gentle Day“ ir „Genial Day“ įkūrėja. 2009 metais ji, kartu su savo vyru, pristatė moteriškų ekologiškų įklotų su FAR-IR anijonų juostele liniją. Jos atstovaujamas ir pristatomas produktas sukėlė revoliuciją Europos moterims skirtų higienos produktų rinkoje.

- Nerius Jasinavičius: Kaip padaryti, kad verslas sektųsi? Naujas požiūris į tai, kaip nustoti dirbti versle, bet pradėti jį išmintingai ir neperdegant valdyti. Nerius buvęs „Achemos grupė“ generalinis direktorius, dabar „Lietpak“ vykdomasis direktorius, sertifikuotas TOC ir LEAN ekspertas, efektyvumo konsultantas, lektorius, konsultacinės kompanijos „TOC sprendimai“ steigėjas ir partneris, knygos „Nuo Amato prie Verslo. Pradžia“ autorius.

Ir tai dar ne visi pranešėjai! Visą sąrašą ir informaciją rasite svetainėje www.verslios.lt

KONFERENCIJOS VERSLIOS DATA IR VIETA

Renginys vyks 2022 m. spalio 14 d. laisvalaikio, pramogų ir renginių komplekse VILNIUS GRAND RESORT ir INTERNETU.

PASIRINKITE BILIETĄ. Kuris Jums vertingiau?

Tik dabar galite įsigyti bilietus su nuolaida!

Norite dalyvauti konferencijoje gyvai VERSLIOS ir gauti maksimalią naudą? Rinkitės VERSLIOS VIP bilietą.

VERSLIOS VIP (gyvai)

• Konferencijos knyga (atspausdinta)
• Konferencijos vaizdo įrašai DOVANŲ
• Internetinių mokymų vaizdo įrašas DOVANŲ (po konferencijos)
• Kontaktų vakaras po konferencijos
• Koučingo sesija PEAK PERFORMANCE su konferencijos pranešėja Daiva Dūdėnaite (vertė: 200 eurų)
• Rėmėjų dovanos

KAINA: 199 Eur (bilietai brangs)

Jei atvykti neturite galimybės, rinkitės bilietą VERSLIOS ONLINE.

VERSLIOS ONLINE (internetu)

• Konferencijos knyga PDF
• Dalyvio pažymėjimas PDF
• Konferencijos vaizdo įrašai DOVANŲ
• Internetinių mokymų vaizdo įrašas DOVANŲ (po konferencijos)
• Koučingo sesija PEAK PERFORMANCE su konferencijos pranešėja Daiva Dūdėnaite (vertė: 200 eurų)

KAINA: 149 Eur (bilietai brangs)

PINIGŲ GRĄŽINIMO GARANTIJA

Jei užsakius bilietą (-us) Jūsų planai iki konferencijos pradžios pasikeis ir negalėsite dalyvauti – Jūsų pinigus grąžinsime neuždavę nė vieno klausimo.

Viskas saugu ir paprasta.

Tai geriausia vadovavimo, verslo valdymo ir verslo auginimo patirtis šiems laikams. Nepraleiskite progos pasinaudoti kitų patirtimi savo verslų ir veiklų auginimui.

Email: ruta@verslios.lt

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.